Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nem nehéz tolni a két szarvú...

Nem nehéz tolni a két szarvú babakocsit?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek olyan van (CAM), de iszonyat volt tolni. Viszont a legtöbb esernyőkocsi kétszarvú. Nem tudom egy járó gyerek mellett mennyire lesz bonyolult.

2012. máj. 27. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát inkább a bolygókerekek macerásak, azok mennek mindenfelé, bár lefixálhatod, de akkor meg olyan merev. Ha a bébi benne ül, akkor viszont gyorsan lehet haladni, de ha mellette sétál, hát nem lesz egyszerű!
2012. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de. :DDDDDDDD


a telikaros hozzá képest ég és föld!!! egy gyereknél nem is érzed meg hátrányát, de mikor mellette egym ásik gyerek is van akkor igen.

2012. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nagy babakocsink egy karos és most keresek egy könnyű lóti-futi kocsit, de alig találok jó sportkocsit. Mind nagyon drága.
2012. máj. 27. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Na igen, nekünk az első babakocsink telikaros volt, akkor mindig ilyen kétszarvút akartam, mert arra milyen jól rá lehet akasztani ezt-azt. Na, aztán amikor lett kétkaros, akkor rájöttem, hogy egy kézzel baromi nehéz tolni, főleg, ha éppen nincs benne a gyerek.
2012. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De igen, nehez. Nem egy gyerekkel, hanem kettovel. De az esernyokocsik ilyenek. Nekem ketszer is sikerult olyat talalni, ami sport, kicsire csukhato, jo minosegu es konnyen iranyithato, de sokaig kerestem. Viszont pici a korkulonbseg, egy kezemre a nagyobbik gyereknek szuksege volt, a fellepo nem valt be.

Az egyik abc design take off volt, a masik mamas and papas nuna.

2012. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!