Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Adott fel valaki közületek...

Adott fel valaki közületek babakocsit postán?

Figyelt kérdés
Hogy működik?Mennyire kell becsomagolni?És mennyi a postája?Nagyon Köszi a válaszokat!

2012. jún. 29. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

összehajtva dobozba téve tudod


gls 4-5ezerért szállitja háztól házig,posta drágább

2012. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én még nem adtam fel, de már kaptam postán babakocsit (használtan vettem a vaterán). Az eladó úgy csomagolta be, hogy egy jó vastag nájlonnal körbetekerte párszor, majd zsinórral alaposan átkötötte. Futárszolgálat hozta kb. 2000 Ft volt (1690 körül volt egy éve). Sajna mégsem volt elég alapos a csomagolás, mert mire ideért, egy részéről már lejött a csomagolás és az esővédő, amit szintén belecsomagolt, szőrén-szálán eltűnt...Így inkább én is a dobozolást javaslom. Összecsukott állapotban egy nagy dobozba beleteszed, alaposan átragasztod és futárszolgálattal feladod. Szerintem ma sem kerül 2000 Ft-nál többe (a 4-5 ezret sokallom érte). Nézz szét a neten a futárszolgálatok árajánlatai közt.
2012. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is kaptam ( postai csomagként) babakocsit, dobozban küldték, összecsukva, és szerencsére semmi baja nem lett.

A nem standard postai csomag díja nem egészen 2000 Ft.

2012. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly adtam fel babakocsit kb 2000 ft körül volt postán.

Fóliával szorosan sokszor áttekerertem, és ennyi épségben egyben megérkezett.

2012. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Összecsukva, összekötözve, átcsomagolva, dobozolva adtam fel nagy kocsit. Értékbiztosítással, 1690 volt tavaly.


A futár sokkal drágábban vitte volna :)


Most adtam el a sportkocsit, az sajna nem lesz dobozban, mert esernyőre csukhatós. Nem standard értékbiztosított csomagként fogom feladni hétfőn.

2012. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!