Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mással is előfurdulhat, nem?

Mással is előfurdulhat, nem?

Figyelt kérdés
Babakocsit a szülés előtti héten vettük. Alig tudtam már totyogni, és elkapkodtam a dolgot. Vettünk egy viszonylag olcsó, kicsi, szar minőségű babakocsit. Kisfiam, szépen fejlődő nagy baba, és kinőtte. Szeret benne aludni a levegőn, de látom, hogy szűk neki. nekem is kényelmetlen tolni, mert magas vagyok. Utálom már azt a kocsit és nagyon megbántam, hogy ilyet vettem, ezért vettem a vaterán egy használtat, nagyon jó állapotban lévő, szép nagy babakocsit, aminek az a hátránya, hogy a tömegközlekedés nem egyszerű vele, viszont a baba szépen elfér benne. Anyukámon kívül az egsz család piszkál, hogy nem normális 4 hónap múlva leváltani a babakocsit, meg, hogy jó dolomban nem tudom mit csináljak. Én azt gondolom, mással is előfordulhat ez, hogy mellé lő. Én a gyerek kényelmét és érdekeit nézem. Nem értem miért csinálják a lelki furdalást nekem.

2012. júl. 23. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi én 2 gyerekkel 7 babakocsit lőttem el. Persze tudom nem normális, de mivel megtehettem így nem érdekelt más véleménye. Volt amelyiket egyszerűen csak meguntam, valamelyik meg tönkrement, de amelyik azért nem volt jó, mert körülményes volt a használata azt kb 2 hónap alatt cseréltem le.

A legfontosabb, hogy te és a babád elégedett legyen a többi meg ne érdekeljen. Sajnos hozzá kell szokni, hogy mások beleszólnak az ember életébe, pláne, ha van gyereke. Anyukád szerencsére megért téged :) Az enyém is olyan, hogy hagyja, hogy elkövessem a magam kis dolgait/hibáit :)

2012. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk ugyanez volt, mellélőttünka babakocsival, már 5 hónaposan gyakorlatilag kinőtte. De a párom nemigazán akarta megérteni, h egy új kell, azt mondta, hogyha ezért kiadtuk a pénzt, akkor kiadtuk, ezt kell használni.... Röhejesen festett benne a baba, úgyhogy most hogy jött a nyár, elővettem a nagyobbik gyerek esernyő babakocsiját. Még abban is jobban lehet tologatni.

2012. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül.:) Nekem is a férjem pont ezeket mondta, mint Neked kedves Utolsó válaszoló! Azért megküzdöttem vele és kötélnek állt. Az első babakocsit nem adjuk el, mert 5 ezerért nem akarom eladni, mikor 27 volt az ára. Mikor nagyobb lesz, jó lesz sportkocsinak, mikor kényelmesen ül, de ez egyelőre inkább tényleg a röhej kategória.
2012. júl. 23. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is fél éves korában cseréltük le a babakocsit,rossz választás miatt. Bár én nem a gyerek érdekei miatt(neki nagyon megfelelt a régi is), hanem a magam kényelme érdekében. Elsőre tudatlanul vettünk egy fix kerekes kocsit, amit annyira utáltam, hogy szívem szerint nem is használtam volna. Aztán amikor begurultam, bementem az első bababoltba, és egy új kocsival jöttem ki. Na azt viszont imádtam.:)
2012. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom... előfordul. mi a kisággyal lőttünk így mellé :) Szerencsére a babakocsival akkora szerencsénk volt, annyira az igazit sikerült kiválasztani, hogy 2 gyereket is kiszolgált, tömeg-közlekedtem, autóztam, gyalogoltam mindenféle terepen és mindenütt jó volt. (na jó, a térdig érő hóban ezt sem sikerült tolni)
2012. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!