Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit hány éves korig...

Babakocsit hány éves korig használtok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 19:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Nekem egy éves korukban már mentek a gyerekeim, onnantól kezdve nem használtuk, csak addíg, amíg nagyon siettünk valahová, de ahogy végeztünk a dolgunkkal, már vettem is ki őket.Imádnak sétálni kirándulni.Hülyén tudok nézni azokra, akik egy 3 éves gyereket kocsiba tologatnak.
2012. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%

kb 13 hónapos kora óta nem viszünk kocsit csak ha egész napra megyünk valahova ( pl állatkert), hogy tudjon miben aludni.


Szerintem is fura, hogy egész nagy gyerekeket tolnak babakocsiban, de nem gondolok rosszra, mert lehet, hogy beteg és mondjuk nincs pénz spéci kocsira és amíg belefér abban tolják.


De láttam olyat is, hogy apuka tolta a "kis"lányát, mikor az aluljáróhoz értek megkérte a gyereket, hogy szálljon ki, a lány leszaladt a lépcsőn majd lent visszaült bele.

2012. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

gondolom, nem viccből tolják a 3 évest. Pár hónapja hallottam, hogy rólunk is furcsán beszélnek, de azt nem tudhatják, hogy a gyerek nagy növésű, 2 múlt, és tornára hordtuk, mert 1,5 évesen még nem ment sehogyan sem.


A nagyfiam 1,5 éves korban már nem babakocsizott, kellett a kistesónak a kocsi, de ő extrém nagy mozgásigényű. A kicsi 2 éves, 2 hónapos, mostanában vettem ki, de nem megyünk messzire.

2012. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Itthon tényleg hülyén tudnak nézni azokra, akik a 2 évesnél idősebb gyereket babakocsiban tolják. Itt az oldalon amúgy is csak szupergyerekek vannak, akik simán sétálnak anyu mellett kézenfogva 1 éves koruktól.


Én még használok, és fogok is egy darabig, 2 éves múlt a fiam, 8 hónapos a lányom. Nincs kocsim, mondjuk falun belül nem is használnám, mert pénzem sincs sok, hogy benzinre költsem, de ahhoz képest minden messze van tőlünk, hogy azt végiggyalogolja a fiam, illetve hogy én kibírjam azt a másfél órát, amíg odaérjünk az amúgy fél órás távon. Tesókocsink van, talán most ősszel cserélek egyesre.

2012. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 22 hónapos volt, mikor letettük a babakocsit, akkor már nem nagyon szívlelte. Ez gyerekfüggő, van olyan gyerek, aki még alig tanult meg járni, már nem kell babakocsi, a szomszéd kisfiú meg 28 hónapos, és csak babakocsival lehet vele közlekedni, mert a szülei nem tudják fegyelmezni, és elszalad, ami baleset veszélyes.
2012. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rám is hülyén nézett volna a kedves első válaszoló,mert az én kisebbik fiam picivel elmúlt 3 éves,amikor eltettem a kocsit.Először is elég későn indult el-majdnem 16 hónapos volt-ráadásul ha nekiindulunk 2-3 órán belül nem érünk haza(Bp.-en lakunk itt minden sok időt vesz igénybe,hiába autóval járunk).Arról nem beszélve,hogy minden évben megyünk nyaralni,a repülőtéren jó szolgálatot tesz a több órás várakozás alatt.Röviden ennyi.2gyerekes+32hkm
2012. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

"Hülyén tudok nézni azokra, akik egy 3 éves gyereket kocsiba tologatnak."

Nem csak hülyén nézel, hanem az is vagy, kedves első...

Először is nem tudsz senkiről semmit, mit miért csinál, másrészt semmi közöd hozzá...

33 hónapos a lányom, és használunk kocsit.

Nincs autóm, nincs jogsim, van, hogy A-ból B-be másfél óra eljutni, azaz 3 óra csak az utazás, plusz az ottlét. Sétálni túl hosszú távokat nem tud még, mert elfárad. Órákig nem tudok cipelni 14 kilót, arról nem beszélve, hogy gyakran alszik még napközben, és sokkal könnyebben elalszik kocsiban, menet közben, mint itthon az ágyban. (Az este más, azzal nincs ilyen gond...)

2012. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerkőcömnél kb 2 évesek lehettek, amikor már nem használtunk.De nyilván még annyi sem.
2012. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem 2éves a lányom és szoktuk még néha használni a kocsit,ha pl. sietünk valahova. Jobban haladunk,ha nem magam után húzom. :)
2012. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszi én is azért kérdeztem mert a kislányom 3 éves nagyobbnak néz ki legalább 1 évvel és ugyan imád sétálni motorozni de nyaralni indulunk rengeteg sétát tervezünk és mi van ha elfárad?Én már nem tudom Őt ciplni?Egyébként Ő maga kérte hogy vigyünk babakocsit hogy ha elfáradna!De nekünk nagy kocsinkból lett sport kocsi igy irtó nagy helyet foglal ezért szeretnék egy kicsi esernyő alakura csukhatót ezért kértem ki a véleményeteket hogy megéri e beruházni rá?Persze használtban gondolkozom!De ha belegondolok piac,közért is pont olyan messze van itthon is hogy ha elfáradna a kislányom nem tudom ölben cipelni!Köszi
2012. aug. 7. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!