Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milly Mally Venus babakocsiról...

Milly Mally Venus babakocsiról tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

7 hónapos a Babám, van egy nagyobb kocsink. Ez most eleinte főleg azért kellene, ha elmegyünk autóval a közeli városba vásárolni, beférjen a csomagtartóba a babakocsi. (Később meg csak ezt használnánk majd itthon is.)

Van valakinek tapasztalata, véleménye róla?



#babakocsi #sportbabakocsi #Milly Mally babakocsi
2012. okt. 12. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is Milly Mally van, csak a Joker. Szerintem jó. A Joker csak 2 fokozatba dönthető, de a kislányunk elmúlt 1 éves, amikor vettünk, nem is volt fontos, hogy dönthető legyen. Viszont nincs hozzá lábzsák, az viszont lehet, hogy nektek még kéne. De maga a márka jó.
2012. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nagyon kinéztem ezt a kocsit.

A leírásban azt írja, hogy van hozzá lábzsák. De akkor majd felhívom őket rendelés előtt.

Azért is tetszett meg, mert azt írja, hogy 16 centis a kereke, szóval nem olyan pici, a többi sportbabakocsihoz képest.

2012. okt. 12. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Azt valahogy átugrottam, hogy van hozzá lábzsák:-). Így viszont nagyon megéri.

2012. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!