Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A Hauck tényleg a legrosszabb...

A Hauck tényleg a legrosszabb babakocsi márka? Tudok én olvasni erről valamit? Le van ez írva valahol vagy az ellenkezője?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 08:12
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Miből gondolod?
2012. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gelazso ***** válasza:

minden la van írva és minden meg van cáfolva. csak a személyes tapasztalatokkal rendelkezö ismerösökre hallgass.


nekem jó volt, de a legegyszerübb névtelen kocsi is elvégezte a feladatát és semmi gond nem volt vele.

2012. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van van olyan hauck kocsi a mi elég silány,de van közötte jó is.Melyik kocsira gondolsz?
2012. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hauck Malibu-ra. Az helyzet, hogy nekünk eltört másfél év után a váza. (mondjuk mi egyszer nagyon megterheltük sajnos) és azóta egyik rokonom mást sem vág a fejemhez, mint ezt. Nekünk jó volt, de ellenünk szólt, hogy eltört. Még így is lehet használni, de majd veszünk másikat a következő babánkhoz. Nem biztos, hogy az nem Hauck Malibu lenne, mert nekem speciel jó volt. keveset bírt, de sérülten is vettük eléggé olcsón.
2012. okt. 16. 08:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ernyőkocsink van ilyen (Esprit - de egyre megy, csak a huzat szebb) - havi kb. 200 km-t "fut" már egy bő éve, és jól bírja a 15 kilós gyerkőcömet. Én elégedett vagyok vele.
2012. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hauck Citi-nk van . Imadom hatalmas bevasarlo kosar,massziv,nem nyikorog/recseg. Az elsonel Graco-nk volt na az azt hittem szetesik a gyerek alatt egy egy bevasarlas alkalmaval:)
2012. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hauck citi, akkor a nevéből kiindulva kifejezetten hétköznapi babakocsikázásra való, bevásárláshoz , igaz?
2012. okt. 16. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Hauck Viper-ünk van, nyúzzuk több mint 1,5 éve, és nagyon klassz!!!

Szerintem a Malibu is marha jó.

2012. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Hauck Shopper van. 16 hónapja használom, és semmi gondom nincsen vele. Szintén nem nyikorog, nem recseg, és nagyon sokat bír. A bevásárló kosara is jó nagy, jól meg is szoktam pakolni. Egy kézzel is könnyen tudom tolni. :)
2012. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!