Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rábeszéltem magam az olcsó...

Rábeszéltem magam az olcsó használt kocsikra, ezek közül válogatok. Szerintetek ez jó ár ezért a kocsiért?

Figyelt kérdés

[link]


kb. ugyan ilyen van 4E ft-tal olcsóbban,viszont ez a közelünkben van,el tudunk menni,meg tudjuk nézni és a postaköltséget is megspórolnánk! szerintetek?



2012. nov. 9. 16:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2012. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, ha most télen fog születni a babád, akkor vegyél bele még egy bundazsákot is.
2012. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Viszont nem láttam, hogy lábzsákot adnak-e hozzá, szerintem az mindenképpen kell hozzá, hűvösebb, téli napokra.
2012. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

márciusi lesz a baba.

tényleg,most nézem,hogy nincs lábzsák. a 4E-rel olcsóbb,amit néztem, ahhoz van,biztos bekevertem. de az sztem egy pléddel megoldható, vagy nem? meg márciusban már hátha nem kell majd annyira bebugyolálni. nagy gáz,ha nincs lábzsák? kezdő anyuka lévén teljesen elvesztem :$

2012. nov. 9. 17:13
 5/22 anonim ***** válasza:
Sztem is jó. Lábzsák mindenképpen hasznos. Valamint vedd figyelembe, hogy "csak" lapra csukható. Legyen elég hely a tárolásához. A tuti az, ha elmégy, megnézed, beleteszed a gyereket (és látod magad, ahogy tolod a téren)! XD
2012. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Próbáld ki minden funkcióját. Összecsukás, szétnyitás, hordozó bele, stb... :)
2012. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
pierre cardin márkájú kocsit soha az életben nem vennék,nagyon rossz tapasztalatom van vele.
2012. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Február eleji babám volt, nem kellett már akkor sem a lábzsák.Bundazsák/overál + vastag pléd. Ezt a márkát nem ismerem, abban nem tudok segíteni.
2012. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
most nézem jófogáson, már 8-10E-ért is van kb ugyan ilyen... ez nehéz lesz:S jobb lenne ha mindet megnézhetném egyesével. nem akarok szutykot venni. újszerűt szeretnék,amin szinte nem is látszik a használat. mindenkinek ilyen nehéz választani?
2012. nov. 9. 17:35
 10/22 anonim ***** válasza:

Elmondom miért nem venném meg!

Nem vízszintesig dönthető, ez látszik is a képen, újszülött kortól nem használható, ebben nem altathatod, nem détáltathatod a babát, ez egy sport kocsi, 6 hónapos kortól!


A hordozóban tologathatod a babát, de abban is csak max 1 órát egy nap!


A hordozó annyira kicsi, 4 hónaposan kinövi a baba!


Hóban nem tudod eltolni, kicsik a kerekei!


A minősége pocsék, 3 hónap alatt eltört a váz, kiperegtek a csavarok!

2012. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!