Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hány hónapos kortól használhat...

Hány hónapos kortól használható a kenguru?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ. nekünk olyan volt ami 3 hós kortól volt használható. De van olyan ami újszülött kortól is használható, amibe vízszintesen is fektethető a baba.
2013. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem szeretném fektetni,csak függőleges helyzetben szeretném magamon hordani.Imád ölben lenni függőleges helyzetben,de már van súlya a picimnek és nem bírom sokáig tartani,meg nem kellene minden sétához húzgálni a babakocsit,mert abban nem sokat lát ebből a ,,szép,, világból :/ :))

4 hós egyébként a kisfiam.

2013. aug. 22. 13:01
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Az enyem 6 hos kortol volt hasznalhato. Fogalmam sincs miert..:)
2013. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Olyan kellene nekem,amit nem a hátamra lehet venni,hanem előre.Vagy mindkét oldalon használhatók?Első babás vagyok,és nem tudom,hogy hogy működnek a kenguruk.Szívesen fogadok ajánlatokat is,hogy melyek a legjobbak,képet is küldhettek hozzá. :)
2013. aug. 22. 13:13
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Kengurut ne, mert nem tesz jót neki.

Az újszülött vízszintesen fektetése szintén baromi káros.

Mei tai vagy csatos hordozó - 3 hónapos kortól használhatóak.

2013. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen,a csatos hordozó valóban jobbnak és kényelmesebbnek tűnik.És abból melyik a legjobb?Melyik márka?
2013. aug. 22. 13:21
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Hát ezt leginkább a pénztárcád dönti el, meg az, hogy melyiket találod kényelmesnek. Keress hordozós klubot a közeledben, ott gyakran lehet kölcsönözni, kipróbálni is.
2013. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
Népszerűtlen leszek, de akárki akármit mond, én nem ültettem a lányomat, amíg nem ült magától. A gravitáció lefele hat, én meg hordozáskor nem a gyerek alatt vagyok, hanem előtte (vagy mögötte) így nem hiszem, hogy megállja a helyét az az érvelés, hogy az anya teste megtámasztja a gyereket.
2013. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Kengurut semmikor nem ajánlom.

Vegyél inkább kendőt, akár simát, akár karikásat, vagy mei tai-t.

Újszülöttet legjobban a kendő támasztja meg és nincs igaza annak, aki azt mondja, ez egyenértékű az ültetéssel, hiszen a kendő megfelelően megkötve stabil támasztást ad a gerinc minden pontjának, semmi köze az ültetéshez.

Fekve nem ajánlom én sem a hordozást, noha nagyon ritka, de ha előfordul csecsemőhalál hordozáskor, azt szinte biztos, hogy fektetve volt.

És még egyszer mondom:a kengurut felejtsd el.

Válassz olyan hordozót, ami megfelelő terpeszt ( térdhajlattól-térdhajlatig) nyújt a babádnak.

2013. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok. 3 hós korától 1 éves koráig nagyon sokat volt a fiam a kengurúba. Nem a puha vászon volt, hanem ami merev volt vastag szivacsos, tehát alátámasztotta, és tartotta a babát. Semmi baja a kisfiamnak.

[link]

Ehhez nagyon hasonló volt nekünk is.

2013. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!