Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok erről az autós...

Mit gondoltok erről az autós gyerekülésről?

Figyelt kérdés

nem sok infó van róla... még babahordozót használunk, tehát nem újszülött kortól kéne. volt valakinek hasonló? érdemes ilyet venni?

[link]



2013. szept. 9. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fapados. Pár Nania-t már megfogdostam, de a huzat is olyan vékonyka rajta, hogy szinte csak a műanyagon ül a gyerek. Nekem nem tetszik.
2013. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hog olcsóbban is lehet Naniát venni bevásárlóközpontban ki kell fogni. Nincs vele semmi gond. Nem hiszem, hogy az 50 ezres ülés többet tudna...
2013. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi! várom a további véleményeket is! ja, és ha valaki tud, megköszönném ha linkelne be jó autósülést, kb 15-18 ezret tudnánk rászánni. 9-25, vagy 9-36 kilósat szeretnénk. csak ötletem sincs hogy milyet vegyek, és honnan...
2013. szept. 9. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]

Amit kiméztél, az egy 2-3 éves gyereknek való!

A Nania a leg gagyibb ülés, a legalja.

Az csak arra jó, ne büntessen meg a rendőr.


A miket linkeltem azok 9hó-3 éves korig jók!

2013. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a linkeket, viszont mint írtam, 15 max 18 ezret tudnánk rászánni. és ezek 20 vagy annál többe kerülnek. viszont tényleg nagyon jónak tűnnek :)
2013. szept. 9. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor inkább használtan egy jobbat:

[link]

2013. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, többet tud az 50ezres. (még ha nem is 20-30ezerrel)

A Nania a legkukásabb ülés, ami létezik (a Ferrari is Nania)!

Inkább használtan jobbat, mint a vacak újat!!!

A Minimanó eladója is azt mondta, hogy csak arra való, hogy ne büntessen meg a rendőr!

2013. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!