Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hányan jártatok ugy hogy...

Hányan jártatok ugy hogy megvettetek használtan egy amugy jó minőségű babakocsit, és nem volt jó? Mi volt a baja? Mire kell odafigyelni? Honnan lehet tudni hogy valami baja van a kocsinak?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Gracot vettem használtan, de tökéletes állapotban.


Jó eladót keresek (vatera, teszvesz ellenőriz nagyjából), és nézem a képek minőségét. Ha tök homály a fotó, nem látszik semmi a kocsiból, akkor köszi, de nem kell.


De ez nem csak babakocsira igaz, hanem mindenre.

2013. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező :) ne haragudj, hogy ide pofátlankodok, de ez engem is érdekel!!! Nem tudok egyszerűen semmi normális és ugye a használtnak az lenne a lényege h, olcsó cumót venni. Kiságyat nézegettünk használtan, ^normális minőségűt, 10ezer plusz postaköltség...Hááát nem tudom, 15etertől már vannak nem használt, kiváló minőségű ágyak! nem értem hol lehet találni, egyszerűen nem akadok rá :/ Mi baba kocsit is horror árakon találtunk :/ Gyűjtögettünk és ezt vettük meg, házhoz szállítás sem volt, és nem használta senki. erre van 1 év garancia, így használtan meg arra sincs h, egyáltalán az van a képen amiért fizetek, vagy h, elküldik e tényleg...Nem tudom hol lehet jó cuccokat vásárolni olcsón :/

Jah, ez az a babkocsi...

[link]

2013. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én először egy használt qunny babakocsit vettem,nem interneten, hanem ismerőstől szépen ki volt vixolva meg minden, el is hoztuk 2 funkciós.Aztán megszültem, és észrevettem a hibákat , is meg nem is tetszett már annyira.

Főleg az bántott,hogy az én gyermekemnek használt van.Szóval vettem egy második babakocsit,(újat)és azt imádom.Mindent kipróbáltam a boltban rajta, az eladó megmutatta a funkciókat és még színválaszték is volt.

Amikor vettem a használtat és meg is néztem ,sok hibát észre sem vettem akkor ott rajta.

Szerintem a neten nagyon nehéz vásárolni.És mi lesz ha nem tetszik egy használt,visszaküldeni gondolom nem lehet.

Esetleg nézz újat, kicsit olcsóbb kategóriába.

Szerencsés vásárlást kívánok neked!

2013. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam.14 hetes kismama voltam amikor megvettük.Csak használatnál derültek ki a hibák...Gyorsan túl is adtam rajta.
2013. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!