Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti melyik babakocsi mellett...

Ti melyik babakocsi mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

ABC desing 3TEC, Rodeo, Cobra

Quinny Buzz


Olyat keresek ahol testvérfellépő rögzíthető

Ami strapabíró és könnyű

Akár rossz talajon és hóban is teljesen használható


Köszönöm a segítségeteket!


2013. nov. 10. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem álombabakocsi volt a buzz,de megváltam tőle.Szűkebb helyre nem fértem be vele.A sportrésznél kagylóülés sem jött be,mivel ezáltal nem lehetett vízszintesre dönteni.Nagyon nehéz volt 11kg+ még a gyerkőc,igaz nem kellett sokat emelnem (3 lépcső),de ez bőven elég volt.Egyedül nem tudtam felszállni a bkv-ra vele,a 3-62-es villamosra meg szinte lehetetlen volt,oda csak a párom tudta feltuszkolni.
2013. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 petera6 ***** válasza:

Én Buzzt vettem. Ha jól tudom lehet hozzá testvérfellépőt rögzíteni. Összehasonlítva másokkal nem a legkönnyebb, de én párszor bedobtam már a kocsiba, és szerintem nem vészes. Igaz, máshova nem nagyon emelgetem. Szerintem strapabíró. Murván, földúton próbáltam, és nem hullott szét :)

Amikor én néztem, nekem az ABC valahogy gagyi hatású volt az anyagát, összerakást tekintve. De sokan szeretik. Nézd meg brendonban, ott van minden, össze tudod hasonlítani.

2013. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 petera6 ***** válasza:
igen, tényleg széles, de nekem ez sem érdekes, mert nem megyek bkv-val vagy kisboltba vele. Ha te igen, akkor tényleg nem szerencsés. A kagyló ülés nekem nagyon tetszik, de ha alvós kocsit szeretnél (idősebb babának), arra nem jó. Egyelőre mózes van a vázon, az vízszintes :)
2013. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a cobrat ismerem, én szeretem, jól ki lehet használni, nem is olyan nehéz.
2013. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!