Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Az oldalon lévő videóban jobban látszik.


Elsősorban hordozni szeretnénk, így egy viszonylag olcsóbb babakocsit keresünk (pl. nagyszülőknek, vagy ha boltba megyek és pakolni kéne, illetve olyan helyzetekben, ahol kivitelezhetetlen a hordozás) :) Szerintetek ez megfelelő? Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel a márkával?


Amit tudni kell a körülményeinkről: kisvárosban lakunk kertes házban, a járdaviszonyok nem mindig a legjobbak, tömegközlekedni ritkán kell (akkor is vonattal), illetve a kocsink csomagtartója nem a legnagyobb (de elvileg a centik alapján belefér).



2013. nov. 13. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt kis kocsi, a világon semmi gond nincs vele. A színe is szép ennek a krém-barnának a nagyobb képen.
2013. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Én mindenképp egy kisebb, sportosabb kocsit vennék, bolygósítható első kerékkel, főleg ha elsősorban hordozni szeretnél. Amikor már nagyobb lesz a gyerkőc, akkor úgyis a sportkocsi a jobb, ez a fajta kocsi pedig sportkocsiként elég nagy, illetve a barátnőmnek hasonló van, de nem ez a márka, és amikor megfordítja a tolókart, úgy hogy előre nézzen a gyerek, akkor lehetetlen irányítani.

Nem tudom, hogy használtban gondolkodtok-e, de ennyiért lehet venni pl. egy Peg Perego Pliko P3-at, igaz használtan, de az elég jó minőség. Három babakocsim van, köztük egy Peg Perego is, amit akkor vettem, amikor a batár babakocsim nem fért be az oviba és toltam télen, hóban, rossz járdán, macskakövön, mindenhol elment.

Itt van egy, igaz ehhez van hordozó is, nem tudom, hogy az kell-e nektek.

[link]

2013. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: ha hordozni szeretnél, akkor várj ki, és ne vegyél babakocsit először. Én hordozni akartam volna, UTÁLTA (!!!) a kislányom, mindig sírt, utána betettük a babakocsiba (mózes), ott is, ezután a babakocsi hordozó részében már alig bíztunk, ennek ellenére szó szerint imádta, olyannyira, hogy abban mosolygott ránk először. Tündérien elnézelődött benne, hordozni soha nem tudtam. Tehát én megvárnám, míg megszületik, vennék addig egy babahordozót külön, meg egy kendőt, és ezeket használnám. Ha szereti a hordozást, akkor csak sportkocsit vennék (nekünk quinny buzz van, nagyon szeretjük), vagy ahogy írtad, egy olcsóbb babakocsit (ezt nem, amit linkeltél, mert bazinagy), ha meg nem szereti, akkor beruháznék egy NAGYON JÓ babakocsiba, mert nagyon fontos lesz, hogy jól tudd használni.
2013. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak 1 baj van vele! Hogy az elso kereke nem forog korbe!! Ez megneheziti a dolgot ha pl szuk helyen kell megfordulnod! Nem beszelve arrol hogy sokkal nagyobb helyet is foglal igy mert drabalis. A gyereket is egyre nehezebb less benne majd ha fordulni akarsz es erolkodni fogsz! Miert nem veszel olyat aminek korbeforog az elso kereke? Sosem ertettem meg miert vesznek ilyet amikor a masikkal sokkal konyebb kozlekedni, foleg ha egy boltban vagy ahol szuk sorok vannak...
2013. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!