Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babahordozót mikor cseréltetek...

Babahordozót mikor cseréltetek autósülésre? Melyik kategóriát és márkát vettétek belőle? Mit ajánlanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Fiam nemrég múlt 6 hónapos, 8 és fél kg és még nem tud egyedül biztosan ülni! A hordozóban már nem nagyon szeret, főleg így, hogy már nagyon be kell öltöztetni! Elég kényelmetlen lehet,pedig elvileg 13kg-ig használható!
2013. nov. 19. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:

1 éves,pont most veszünk neki autsülést. 8 kiló.

Állítólag minél később,annál jobb,mert az ülésben már neki kell megtartani a fejét egy nagyobb fékezésnél.

2013. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én fiam 8 hónapos, 8 kiló és 75 centi. kilóg a lába a hordozóból és kényelmetlen már neki. mi espiro optima 0-25 kg ülést vettünk neki. háttal kötöttük be, és dönthető 4 fokozatban, így majdnem olyan, mintha hordozóba lenne. még ő sem tud egyedül ülni. mi sokat utazunk, úgyhogy fontos a kényelem.

szerintem te is olyat nézz, ami még beköthető háttal, van benne szűkítő párna, és dönthető is legyen mindenképpen!

2013. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mi römert veszünk,a biztonságra megyünk,ez a legjobb.meg a maxi cosi.


[link]


a 9-18kg a jobb,mert ami mindenre jó,az nem jó semmire

2013. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ekkora babának csakis háttal beköthető ülést szabad venni, tehát a 9-18 kg-os nem jó. Csak 0-18 vagy ahogy valaki írta 0-25 kg-os ülést vegyetek.
2013. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nemtomaz én gyerekem már nagyon nem szeret háttal ülni,ezt könnyen eg lehet szívni.Nem tud nézelődni,hisztizik. Én megvárnám a kilenc kilót,és vennék egy menetiránynak megfelelően beköthető 9-18 kg-ig valót.
2013. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos múlt, Maxi Cosi Priori XP-t vettünk. Hordozóra nincs lábzsák? Azzal még lehet egy kicsit csalni, hogy nem kell annyi ruhát adni a babára.
2013. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is hasonló problémánk volt, nekünk PP babahordozónk volt, és a kisfiam mindig felemelte benne a fejét, így féltem mindig hogy kiesik .

Nekünk Besafe izi comfort van, mikor megvettük 2 hónapja, azt mondták ez a legjobb akkor még a kisfiam sem tudott ülni, de belepróbáltuk és nem volt vele semmi gond.

[link]

Dönthető, kényelmes.

2013. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!