Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti benne hagyjátok az autósülé...

Ti benne hagyjátok az autósülést a kocsiban ha nincs otthon garázsotok és az utcán parkol a kocsi éjjel?

Figyelt kérdés
Most vettünk autósülést a babánknak, kinőtte a hordozót, eddig azt használtuk autóban és sose hagytuk benne, de azt egyszerű volt kipattintani, csak az alját hagytuk a kocsiban. De az autósülés sokkal macerásabb ha már egyszer be van rakva. Viszont félünk hogy kilopnák, vadiúj és nem a legolcsóbb... Ti hogy csináljátok?

2013. dec. 13. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Benne hagyjuk. Kb. 70 eFt-ba került és nem is lakunk túl jó környéken, de akkor sem fogom minden nap többször kivenni és felcipelni. Nem is tudnám felvinni a gyerekkel együtt, a gyereket meg nem hagyom egyedül a lakásban, amíg visszamegyek az ülésért.
2013. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Persze. A fene nem fogja naponta többször kicibálni, felcipelni a másodikra, lecipelni, újra bekötni (mindezt úgy, hogy a gyerek ott van velem).
2013. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
én is benne hagyom.
2013. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Mi Budapesten lakunk,2 gyerekülés van az autóban,5év alatt még 1x sem törték fel.
2013. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Furcsa, ennél sokkal kisebb dolgokért feltörnek kocsikat. De akkor én is benne hagyom :-)
2013. dec. 13. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Benne hagyom

Nem is hallottam még olyanról, aki kiveszi

2013. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én se, ugyanakkor meg azon gondolkodtam hogy hogy merik benne hagyni a sokszor százezret is érő ülést (a miénk nem ez a kategória).
2013. dec. 13. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom egy babaülést nehezebb elpasszolni az orgazdáknak, mint egy mélynyomót, vagy egy fejegységet.
2013. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Mi is benne hagyjuk. Eddig nem volt gáz. A dísztárcsát már leemelték a kocsiról, de az üléshez még nem nyúltak.
2013. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Benne hagyjuk mi is!

Persze nekem is átfutott az agyamon amikor megvettük, mert a miénk is felső kategóriás, drága ülés, de borzasztó macerás lenne. És én sem hallottam róla, hogy üléseket lopkodnának...

Kezdetben még a márkajelet letakartam egyébként amikor eszembe jutott, de ez is hamar elmaradt :)

2013. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!