Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen márkát ajánlanatok...

Milyen márkát ajánlanatok sport babakocsinak?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy kevés helyet foglaljon összezárva, dönthető legyen, karfa is jó lenne. Az árban még nem gondolkoztam, a drágább használt sem kizárt. Köszönöm!
2014. jan. 20. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egy Peg Perego Pliko 3-at vettem használtan. Szerintem jól jártam, személyes átvétel volt, helyben, így nem volt postaköltségem, a végén kiderült, hogy nagyjából ismerjük is egymást a lánnyal, a tesója osztálytársam volt. Szóval a kocsira visszatérve, volt hozzá lábzsák és esővédő, ezenkívül két évet használták, a kistesónak másikat szerettek volna. 23.000,- forint volt. Én nagyon sokat használom, a tesófellépőjét is kihasználtuk nagyon, néha még most is feláll rá a négy éves fiam.

Az enyém pont ilyen:

[link]

2014. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem: [link]


Én újonnan vettem 20.000ért, de imádtam, két gyereket kiszolgált, és még most is úgy néz ki mint az új,semmi baja.

2014. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ABC Design Giro van, szeretjük: [link]
2014. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Espiro magic 4 én imádom. Nekem nagyon fontos volt a súlya, meg viszonylag rosszabbak itt az utak, és hogy a csomagtartóban elférjen. Bevált, imádom.
2014. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket, megnézem mindet. Az espiron már én is gondolkoztam, csak tartok a lengyel minosegtől. Nincs gond vele?
2014. jan. 20. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert lengyel, még nem szar. Ne haragudj, de muszáj leírnom. Sokan mondják, hogy vacak. Nekem csak lengyel babakocsijaim voltak (4 db, 2 nagy dög és 2 sport) és mindegyikkel tökéletesen elégedett vagyok.

Most Baby Design Elf van és szuper jó!

[link]

2014. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a magic 4 van, szuper. Az hogy lengyel miért lenne baj? Miért lenne rosszabb? Teljesen jó hidd el. Sokat strapálom, és használtan vettem, de bírja!!!

Amúgy lehet ezt is Kínába rakják össze, mint bármi mást, már szinte mindent Kínában állítanak össze tök mindegy milyen márka. Nagyon ritka hogy nem.

Én ajánlom a Espirot.

2014. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Vettünk egy espirot, nagyon tetszik, és tényleg megbízhatónak tűnik :-)
2014. jan. 30. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!