Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hány hónapos kortól raknátok...

Hány hónapos kortól raknátok bele a babát? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Újszülött kotról írja, de azért szerintem egy újszülött még pici lenne ebbe.Akkor mégis mikortól lehet már ez jó? Nem akarok kendőt venni, mert nagyon az elején még úgysem hordoznám.



2014. febr. 24. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pedig pont nagyon az elején van értelme a hordozásnak és a kendő a legjobb választás. ez akkortól jó, amikor már tud ülni a baba, szóval olyan 8 hónapos kortól.
2014. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe én se tennék újszülöttet. A kendő viszont szuper dolog, főleg ha kólikás/refluxos/nyűgös/több ingerre vágyó/nagyon anyás :) babád van. Legalább is nekünk nagyon bejött, ha beleteszem 1 percen belül csend van. Kólikás egyébként.
2014. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

6-7 hónapos kortól, mikor már stabilan ül a baba.

Előtte még újszülöttszűkítővel sem egészséges csatosban hordozni.

2014. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem és én is így gondolom. Bár az én lányom már 4és fél hónaposan stabilan üldögélt, de ez persze nem azt jelenti, hogy a tesója is fog ennyi idősen. Erről a hordozókendőröl mi a véleményetek?

[link] Tudtok esetleg olyan videót amin ilyen kötési mód van?

2014. febr. 24. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
ujszulottnek legjobb a rugalmas kendo.
2014. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez 24.900 Ft? Akinek van ilyen, megéri?
2014. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én csak bérelném kipróbálásra. ;)
2014. febr. 25. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
És hol lehet bérelni? Úgy szívesen kipróbálnám.
2014. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dreigang ***** válasza:
Liliputi csatosat használunk, betéttel 3,5 kg-tól ajánlják, valójában akkor használható, ha a baba a fejét-törzsét rendesen tudja tartani. Ez min. 3 hónapostól lehetséges hosszabb távon, de ezek a csatos hordozók inkább nagyobb gyerkőcre vannak kitalálva (a mi hordozónk 20 kg-ig ajánlott), és így háton való hordozásra is alkalmasak. Nálunk - közel kilenc kilónál és stabilan ülve - most érett be igazán, és használható ki jól pl. a deréktámasza. Feltétlenül megérte az árát, télen csak ebben vittük bárhová. Nyáron horror meleg, gyermekünk (három hónaposan párszor már vittük) összekucorodva alélt benne a hőségben. Olyankor feltétlenül előnyösebb a babakocsi.
2014. febr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!