Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory babakocsis...

Stokke Xplory babakocsis anyukák, mi a tapasztalatotok, kíméli a gerincet a kocsi?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nekem volt egy gerincsérvem, a páromnak szintén. Mivel mindketten elég magasak vagyunk, azért akarjuk választani a Stokke XPloryt, úgy gondoljuk, hogy mivel nem kell mélyre hajolgatni, kellemesebb lez mindkettőnknek, a Kisbabánknak az ilyen babakocsival járó előnyökről nem is beszélve. :)

Később, amikor majd nagyobb lesz, és maga tud bemászni a kocsiba, majd ha annyira zavaró lesz a magasság, kap egy másikat is, amibe maga beleül majd.

Mert ugye, az a helyzet, hogy sérveseknek nem annyira lehet hajlásból és derékból emelgetni. De nem szeretném, ha a Kicsikém emiatt bármi hátrányt szenvedne, szóval ezért gondolom, hogy ez a kocsi lesz a legjobb neki.


Mi a tapasztalatotok, valóban kevésbé fárad el a derék ezzel a kocsival?


2014. márc. 4. 20:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nem vált be a kocsi, illegális billeg rajta a hordozó, a Mózes, a sport rész, mert magasan van, s alig tartja valami.

Vicces ahogy levezeted:)

Naponta 2-3x rakod be, veszed ki max a babakocsiból a picit, annyitól nem lesz baja a hátadnak.

Inkább a baba fürdetésenél fog bélelni a hátad, a baba kiságyba ki-be rakásátol, es a azoptatástól, meg attól hogy napi 8x 2 rát lesz ölben a baba, ringathatod, szoptathatod....

2014. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
71%
1-es: Mit fog csinálni háta? "Inkább a baba fürdetésenél fog bélelni a hátad,"
2014. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%
1-es: illegális a babakocsi? Miért hamisítvány? Vagy lopott?
2014. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
1-es! Az nem illegális, hanem labilis! Egyébként egyáltalán nem az!
2014. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt, hogy illegális? Lopott vagy nem eredeti vagy mi? XD

Nem billeg rajta a sportrész, ha jól rakod fel.

Nem tudom, mi olyan vicces.

És az a helyzet, hogy nem naponta kétszer háromszor fogom berakni, mivel június elején érkezik, tehát sanszos, hogy jóval több időt tölt majd benne.

Jobb lett volna, ha a kérdés lényegére koncentrálsz, és arra válaszolsz, mert sajnos ezzel nem sokat segítettél.

Látom, nem ismered ki magad gerincprobléma terén, tudod, az olyan, hogy egy emelésből is komoly baj származhat.

Az ágybarakás megoldható szintén magas babaággyal, később pedig azzal az úgynevezett op-in ággyal, talán ismered, szoptatáskor a problémás részt alá lehet majd támasztani.

Engem az érdekel, még mindig, hogy hogy amit kérdeztem, arra mi a válasz. :)

2014. márc. 4. 21:33
 6/35 anonim ***** válasza:
77%
1. válaszoló valószínű telefonról írt és nem figyelte, hogy milyen szavakat szúr be neki a készülék. :)
2014. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a mienket! Nem billeg egy picit sem, nagyon stabil babakocsi. Nem is értem, az első válaszolót.

Egyáltalán nem kell lehajolni hozzá, amikor sétáltok, egy picit sem kell "görnedni", mert nagyon magasra húzható a kar. Arról nem is beszélve, hogy a baba is magasan van!

Gerincproblémák terén nem vagyok otthon, de a férjem hátfájós, és Ő is nagyon kényelmesnek tartja a kocsit :)

2014. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ez itt a gyk, itt ha egy drágább dolog a kérdés tárgya, akkor rögtön jönnek a lehurrogók. A helyedben máshol érdeklődnék.
2014. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

7. Köszi! :) Pontosan ilyesmi dolgokra voltam kíváncsi, tehát akkor igaz, hogy a gerincproblémásoknak tényleg ez a legjobb választás.

Melyik szériából van a Tiétek? Milyen színű? Milyen szettet választottatok hozzá? Hordozót?

2014. márc. 4. 22:21
 10/35 A kérdező kommentje:

8. Hát igen, sokszor tapasztalja az ember, ha valaki egy picit is itt az enyhén primitív átlagból bármivel kiemelkedni látszik (még csak nem is kiemelkedik, csak úgy tűnhet némely szempontból) akkor tényleg jönnek a köpködők, akik helyreteszik az embert, a "nehogy ám má' asz'idd hogy te különb vagy csicska" jellegű megnyilvánulásokkal. :)

Hiába köpködnek persze, attól még ott maradnak ahol vannak.

2014. márc. 4. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!