Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Didymos, Hoppediz, vagy Nandu...

Didymos, Hoppediz, vagy Nandu hordozókendőt vegyek? Mi a különbség az árán kívül?

Figyelt kérdés
Sokan ajánlják az első két márkát, de most jókat olvastam a Nanduról is. Árban óriási a különbség és nem tudok dönteni. Nandu kendőt már próbáltam, a másik kettőhöz nem volt szerencsém így nem tudom milyen vele kötni. Teljesen kezdő vagyok és nem szeretnék mellé nyúlni. Megveszem a drágábbat, ha valóban jobb, de nem szeretnék ennyit kifizetni csak azért mert külföldi termék. Kinek mi a tapasztalata? Valaki esetleg próbálta már mindegyiket?

2014. márc. 6. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, én.


A nandut elajándékoztam, nem szerettem. Nagyon nehéz vele kötni, nehezen betörhető.


Az első kettő nagyon jó. A Hoppe kendők ált. csíkosak, így könnyebb velük kötni, könnyebb meghúzni, a csíkok segítenek. Könnyen betörhető, pihe puha kendő mindkettő.


Ajánlok egy oldalt, a bal oldali menüsorokban keresgélj, minden ott van. Van sok más jó márka is, attól függ, mikor, miért hordozol. [link]


Ajánlom még a használt kendőket, mamamin biztosan jó minőséget kapsz. mamami.hu Két előnyük van, olcsóbbak és betörtek.

2014. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Te,melyik kendőre esküszöl? Amúgy én szeretem a babakocsit,de itthon gyakran igényli a babám a közelséget,így ez a legegyszerűbb,meg kutya sétáltatáshoz,kiránduláshoz praktikusabbnak érzem. Bár nem tudom nyáron ez nem túl kényelmetlen egy bébinek?
2014. márc. 10. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg jobbak. Egész más kötni őket.


Ha van a közeledben hordozós klub, ki is próbálhatod vásárlás előtt. Vagy tanácsadó, aki valszeg szintén me tudja mutatni.


Itt meg tudod nézni.

[link]


Vagy Pesten a Hordozóházban (hordozo.hu)

2014. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Végül a hordozó.hu-ról rendeltem egy Didymost.
2014. márc. 12. 07:03
 5/5 anonim ***** válasza:

A Nandu bombabiztos, vastag, masszív anyag. Szerintem évtizedekig használható. Hátránya a vastagsága, nehezen kezelhetősége, nekem nem jött be.

Picúr babához én minél vékonyabb kendőt ajánlanék (Wrapsody/Gipsymama például, nekem eddig ez a legszimpibb). SZERINTEM vékonyabb kendővel könnyebb jól kötni, nagyobb súlyú babával 12 kiló felett viszont vághatja a vállad, akkor még ráérsz gondolkodni, hogy eladod-e, és vastagabb kendőre cseréled, vagy más eszközre ;-)

Hordozókendőben nem célszerű újat venni. A használt kendők sokkal puhábbak, kezelhetőbbek, mint az újak, és még olcsóbbak is ;-)

2014. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!