Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Buzz, Maxi Cosi Evolva,...

Quinny Buzz, Maxi Cosi Evolva, vagy Mamas and Papas Sola?

Figyelt kérdés

Második gyermekünket várjuk és a nagy még nem lesz 3 mikor megszületik. Stabil kocsira lenne szükség, amire rá lehet tenni testvérfellépőt.


A lányommal kölcsön kocsink volt és sokat kendőztünk aztán vettem egy zapp xtrát. De most szeretnénk egy nem kölcsön kocsival járni, főleg, hogy 3-4 gyermeket tervezünk.


3 kerekű, vagy 4, nekem mindegy. Kertes házunk van és kocsival járunk hosszabb távra, szóval mindegy a súlya. Sokat kirándulunk és az utak nem valami jók, jó lenne nem egy városi kiskocsi, hanem aminek nagyobbak a kerekei.


Mást is ajánlhattok, ha tudtok jobbat, megköszönném!


Az ár úgymond mindegy, Stokke-t nem szeretnék.


2014. márc. 10. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Phil&ted testvér kicsi nagyon jó!!fölleg rossz úton,könnyű tolni is.mi most vettük a brendonban és imádjuk.
2014. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ha az ár nem számít nézd meg a Bugaboo Donkeyt. Ezt lehet szimpla, tesó és ikerkocsiként is használni. Tesófellépőt is lehet hozzá csatlakoztatni.

Azért előfordulhat, hogy a nagy is beülne a kocsiba ha elfárad.


Ha kisebb korkülönbséget terveztek, akkor olyan kocsiba érdemes gondolkodni, ami pótüléssel tesókocsi lehet (ha a Donkey nem jön be):

Baby Jogger City Select

Britax B-Dual

Graco Trekko Duo

Phil & Ted's tesóverziói

2014. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem ezeket. A britax b dualt mi is néztük, mert sokat megyünk egész napos programokra, városliget, szentendre, visegrád stb és esetleg nem kellene vinni pluszban a zappot, hanem elférnének egy kocsiban. Körül nézek, köszönöm nektek!
2014. márc. 10. 10:56
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos a brendon honlapján nem találtam p&T babakocsit. :( Ti melyik brendonban vettétek, kedves első?


A Bugaboot megnéztem, a spárban pl. bajban lennénk. :) Túl széles.

Még mindig szerelem a Britax bdual, de a Phil and tedsek is tetszenek. Még nézelődök. :)

2014. márc. 10. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia 1es vagyok.az m5-nél lévő brendonban vettük és szerintem azért nincs fent mert kifutó darab és le van értékelve 120.000.--ről 29.000.--ra.kb 3 hete vettük akkor volt még egy szép lime szìnű.tényleg nagyon ajánlom mert nagyon jó kocsi,eszméletlen jó tolni.remélem segítettem.(bocs a hibákért .teló)
2014. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Sola van, nem ajánlom hozzá a tesófellépőt, mert ovális a váz, ahova kell tenni, könnyen elcsúszott a helyéről a rögzítés. Amúgy magát a kocsit imádom.
2014. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!