Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert Silver multifunkciós...

Kunert Silver multifunkciós babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata vele?

Ebbe nagyon beleszerettem, de még nincs tapasztalatom ilyen téren.

[link]



2014. márc. 10. 13:41
 1/8 A kérdező kommentje:

Hallottam róla rosszat is, és félek is, hogy dög nehéz. Nálunk rosszak az utak, hepehupásak a járdák, ahhoz kellene masszívabb kocsi, de ezzel tömegközlekedni is kihívás.

A peg perego lenne az igazi álom, de az megfizethetetlen nekem. még használtan is. ez meg árban egész okésnak tűnik, jól is néz ki, csak hát nem biztos, hogy jól is funkcionál.

2014. márc. 10. 14:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen volt. Nekem is az útviszonyok miatt tetszett meg :) Én szerettem, mert nagyon könnyű tolni (egy kézzel is), nagy a bevásárlókosara, a sportrész két irányban használható.

DE tömegközlekedésre nem igazán alkalmas, mert hatalmas és nagyon nehéz is. Ha sokat autóztok, csak akkor ajánlanám, ha nagy autótok van.

2014. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nagyon szép, én is néztem ezt a kocsit


úgyhogy várom a véleményeket

2014. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Jöhetenk még válaszok.

Sajnos elég kis autónk van, amolyan mindenhova beférő városi szösz :-) és azt hallottam, hogy ez a kocsi összecsukva is elég nagy heleyt foglal. Olyan lenne jó, ami kis autóba is belefér, könnyű vele buszozni is, beledöglés nélkül felcipelhetem az első emeletre (liftünk nincs), de a rossz uatkon is megállja a helyét. No, tudom, mostmár sokat akarok...

2014. márc. 11. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Van azóta más infód róla? Én is ezekkel szemezgetek, csak véleményekre lennék kiváncsi :)
2014. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta láttam élőben. Megláttam egy anyukát ilyenben tolni a gyerekét és kicsit lassítva kerültem ki őket az utcán, hogy szemügyre vehessem a kocsit. Nem szép dolog így cselezni, tudom, de tök jó volt, hogy élőben is megláttam. Hát ez a kocsi egy jó nagy dög, komolyan. A többihez képest, amit a városban láttam. És igaz, hogy masszív, a gyerek is bőven elfért benne, de az anyuka még annak is nekifeszült, hogy egy útpatkán áttolja. Jó nagy kerekei vannak, ami a kátyus utakon biztosan jó szolgálatot tesz, de hogy buszra fel nem tudnék szállni vele, az biztos. Főleg a 150 centimmel és 50 kilómmal erre tuti nem mernék vállakozni. Meg úgy tűnt, hogy összecsukva is nagy, így a kis kocsinkba sem férne bele. Szóval én lehet, hogy letettem róla. Pedig valóban szép.
2014. ápr. 1. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:
És van más kiszemelted??? :)) Igazából én nem fogok vele buszozni, de azt meg kell nézni,h befér-e a Golfunkba. Egyébként mi is ha sétálunk az utcán, akkor lesem, hogy kinek milyen babakocsija van :) De ha egy ilyen jönne szembe, biztos megkérdezném a kismamát,h meg van-e elégedve :DD
2014. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, most váltottuk a sport részre, 7.5 hónapos a babánk, és szép nagy baba (72 cm, 8500g). A mózes és autós hordozó tök jó, a váz maga is, tényleg terepen is jól megy a nagy kerekei és izmos teleszkópok miatt. Én nem vagyok egy izomerő, de simán tudom pár lépcsőn vinni a babával együtt is, egyelőre, bár az önsúlya is 12 kg a kocsinak (én 170 cm, 57 kg vagyok). Ami a hátránya, hogy a sport ülés még túl nagy a babának, pedig a mózes már tényleg kicsi. A sport rész 6 hónapos kor alatt nem ajanlott, de mi elhagytuk már, mégsem jó neki, mert az öv alsó rögzítése nem a lába között van, hanem a kocsi elején, ami egy 1.5 éves babának már jó, de egy ilyen picurinak, ha hátra akarom dönteni, hogy a háttámlának támaszkodjon, akkor a bokájánál, nem az ülepénél van a szíj, vagyis a vállpántok tartják valamennyire meg. Ami nem valami ergonómikus, csúszik ki a baba, hacsak a láb részt fel nem hajtom, viszont akkor meg végig lábbal kell tartania magát, rugózik... Ha ez a hülye csat nem így lenne, tökéletes lenne ennyi pénzért ilyen sok alkatrésszel...
2017. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!