Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyiket választanád a lenti...

Melyiket választanád a lenti kocsik közül és miért? Ha valamelyik nagyon nem tetszik, kérlek azt és az okát is írd meg!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Köszönöm szépen!

A legfontosabb nekem, hogy könnyű legyen és kicsire csukható, meg, hogy nagyobb gyereket is elbírjon, 15 kg felettit.



#sport #babakocsi #könnyű #nagy teherbírású
2014. márc. 28. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

mind olyan egyformának tűnik

kivéve a 2. az valahol nem látszik olyan erősnek, a kerekei, meg a tengelyei mintha túl műanyagok lennének, vagy nem is tudom

2014. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Maclaren a legmegbízhatóbb és legkényelmesebb. Kérdés, hogy mennyire számít neked, hogy új legyen, mert látom, hogy ezen kívül a többit újonan vennéd. A másodikat azt szerintem felejtsd el, nagyon nagyon vacak, tesómék vettek ilyet és nagyon nem szerették.
2014. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem számít, hogy új legyen, igazából csak arra kell, hogy a kétévesemmel ha sétálni megyünk és elfárad, ne nekem kelljen cipelni a hátsóját, ezek elvileg picire csukhatók és egy nagy ikeás szatyorban elférnek :)

2014. márc. 28. 10:52
 4/7 lcs ***** válasza:

akkor szerintem ilyet vegyél :)

abc design take off

úgy lehet húzni, mint egy gurulós bőröndöt, atom picire csukódik :)

2014. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, jópofa gép :)

Csak erre is 15 kg-ot írnak súlyhatárnak :(

2014. márc. 28. 20:05
 6/7 lcs ***** válasza:
akkor espiro magic 3 vagy 4, ezek 20kg és kicsire csukódik, használtam korrekt áron lehet venni :)
2014. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. márc. 29. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!