Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek nagyobb gyerekről...

Akinek nagyobb gyerekről maradt kocsi, hordozó, mikor kezdte el kimosni, kisikálni? 29+4 hetes kismama

Figyelt kérdés
A kocsi bent van 2 hónapja, de pl a mózes huzata nem leszedhető, így azt kádban kell kimosni. A hordozót használtan vettem, így annak is kell egy alapos áztatás mosás. Mikor csináljam meg ezeket?
2014. ápr. 15. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináld meg most, míg még bírod. Én is ilyentájt intéztem a nagyobb feladatokat. Később se erőm, se kedvem, se időm nem lett volna. :)
2014. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is most csinálnàm míg bírnám, később sokszor már nincs kedve az embernek.
2014. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok, egy hónap múlva tervezem a kisikálásukat.
2014. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet hogy így lesz, mert már most akkora a hasam mint az első fiammal a végén, elég nehézkes a hajolgatás meg a többi :) Csak arra gondoltam, nem e korai, de majd letakarom hogy ne porosodjon. Na meg aki ekkor veszi meg is leteszi szülésig :D
2014. ápr. 15. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha megszárad teljesen és ráteszed az esővédőt, tökéletes lesz még három hónap múlva is szerintem :)


Én most jobban bírom magam, mint a naggyal, no meg simán beviszek egy széket a fürdőbe, ha sikálni kell :D

2014. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 33 hetesen,múlt héten csináltam (mi használtan vettük,de a lényegen nem sokat változtat)

Nekem nincs nagy hasam,simán ment minden.Miután megszáradt,egybe tettem mindent(rá a kocsira a mózest és a hordozót,lábzsákokat mindent) és letakartam az esővédővel az előszobában.Én most például a kórházi cuccot kezdem pakolászni;vagyis holnap,mert még egy csomó mindent be kell szerezni.Jó készülődést!

2014. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú én a jövő hónap elejére tervezem az összes mosást (babakocsi+hordozó+ruhák) május 19-re vagyok kiírva. Valahogy úgy vagyok vele, hogy jobb, ha minél frissebb.
2014. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elkezdtem, persze be nem fejeztem, de amit nagyon akartam megcsináltam :) A ruhákat nem akarom mosni, mert azt nem kell kefélni, de a mózesem alja pozdorja, így a rajta lévő huzatot csak sikálni lehetett kefével. Ígyis elfáradtam, nem bánom, hogy kész :) A ruhákat majd megint csak 36. hetes kor körül mosom, addig nem egyben van dobozban.
2014. ápr. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!