Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyit érdemes befektetni...

Mennyit érdemes befektetni egy babakocsiba? Pl egy középkategóriás babakocsikba, ugyanis eléggé szétszórt az árkategória és az ár-arány is.

Figyelt kérdés
Vőlegényem szeptembertől kezd dolgozni, tehát több százezres babakocsik kizárva:D meg feleslegesnek érzem.... 50-80 ezer Ft között gondolkodunk....

2014. máj. 28. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2014. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van, felesleges a több százezres kocsit megvenni. Mi bő 1 éve 75.000.- Ft-ért vettünk egy muntifunkcionális kocsit, teljesen meg vagyunk vele elégedve. Arról nem is beszélve, hogy sok anyuka a gyerek 1 éves kora körül vesz egy új, könnyű sport kocsit, amit könnyű felcipelni a lépcsőházba és esernyőre is csukható, így az autóba is könnyebben elfér...
2014. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, hogy hol szeretnétek használni, milyen utak vannak arra, kell-e vele lépcsőzni, kell-e tömegközlekedni vele, mekkora a lift, ha van, bevásárlásra használod-e, több gyereket terveztek-e stb.
2014. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
LifT van, Pécsen lakunk, de igazából sokszor utazunk Balatonra is szüleinkhez.... mindenféle útviszony van, tehát a nagy kerék az szimpi:D igazából autónk van.... Esetleg van amiT mindenképp figyeljek, hogy az nem jó nagyon?
2014. máj. 28. 15:46
 5/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy újat, vagy használtat akarsz. Nekünk egy Bergon q12 van, imádom. Nagy, de viszonylag könnyű. Jó terepre is.
2014. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nekem ez van zöldben


[link]


az volt a szempont, hogy magasan legyen a baba és nagy legyen a kerék

2014. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bergon tetszik, de az 100 körül mozog.... még meglátjuk Bergonról csak annyi rosszat hallottam, hogy nehéz, de van lift, tehát mind1:) Otthon meg 1 emeletet kibírok:D
2014. máj. 28. 16:39
 8/18 A kérdező kommentje:
Linkelt babakocsi nagyon szép:) csak sajna nem az én árkategóriám:(
2014. máj. 28. 16:44
 9/18 anonim ***** válasza:

MOstani agyammal nem biztos, hogy újat vennék

Abból a szempontból jó, hogy most cserélni akarom és még félárral is jól fogok járni

Olcsó utánzatot nem vennék...oké...van lift? de ha elromlik? lépcsőzést ki kell bírnia...buszra szállást ki kell bírnia...inkább egy drágább/minőségi használtan, mint egy olyan ami megjelenésben hasonlít a drágákra de nem jó minőség...apróságok...az enyémben pl. a mózeskosár fejrésze is dönthető...kerekek egy gombnyomásra lejönnek, egy ujjal összecsukod stb....

2014. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi 55 ezerért vettünk babakocsit hordozóval! Nagyon könnyű! Sztem jól is néz ki :D Nekem az első emeletre kell felcipelni! Sztem ennél nagyon többet nem érdemes, sztem nem nagyon éri meg! Én nagyon meg vagyok vele elégedve! Voltunk vele már mindenféle úton és semmi probléma nem volt!
2014. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!