Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyiket babakocsit ajánlanáto...

Melyiket babakocsit ajánlanátok inkább újszülött kortól? Hauck Shopper vagy Pierre Cardin 627?

Figyelt kérdés
(Valószínűleg sokat járkálnánk. Van egy nagyobb tesó is.)
2014. jún. 11. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Pierre cardint semmiképp, rengeteg rá a panasz, elég silány minőség. A hauck nem rossz.
2014. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Hauck nem jó babakocsi, sok a panasz sajnos nekem is volt szerencsém vele, a Pierre Cardin babakocsira is! Egyiket sem venném! Ha igazán jó és strapabíró babakocsit akarsz amivel nem lesz probléma vegyél Bebetto Nico babakocsit én is ilyet vettem tökéletes, szuper imádom! Volt már jó pár babakocsihoz szerencsém, de ezt egyik sem tudta felülmúlni! (4 gyermekes anyuka)


[link]



http://www.youtube.com/watch?v=p-EIyExV1g0

2014. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ajánlanám, mind a kettő általad választott babakocsi gyenge vázrendszerrel rendelkezik illetve túl kicsik a kerekei ezzel nagyon lassan tudnál közlekedni és csak kiváló utakon, a Hauck babakocsiknak törnek a vázai. Nem venném egyiket sem. Ha sokat akartok járkálni mindenképpen nagyobb kerekekkel rendelkező babakocsit válassz, mert ezekkel a babakocsikkal nem lesz egyszerű. Tapasztalat.
2014. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Hauck shopperem van, a gyerek 20 hónapos és még mindig nem törött ketté a váza! Én nagyon szeretem. De mi trio-ba vettük, mózessel, hordozóval. Mondjuk a vázát ettől még ugyan úgy használtuk, csak az ülés részére mondom.
2014. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem Hauck Shopperem van, és imádom

A fiam 4 hónapos kortól használja, es már 2 éves imádom és mindenkinek ajánlom, de vigyázz!!!

A tescos szétesik, nekem Brendonos van.

2014. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!