Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek fontos, hogy a 6...

Szerintetek fontos, hogy a 6 hónap fölötti babát velem szemben is lehessen tolni?

Figyelt kérdés

Babakocsit szeretnék vásárolni a kisfiamnak, aki lassan 7 hónapos.

Fontos, hogy tudjam velem szemben tolni? Esetleg tudnátok babakocsit ajánlani?



2014. júl. 12. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem fontos. Az én babakocsim nem átváltható tolókaros. Amikor átváltottunk a sportrészre, volt 1-2 séta, amikor meg kellett nyugtatnom a babát, hogy én megvagyok, ne hiányoljon. Aztán rájött, hogy sokkal jobban látja a világot és semmi gond nem volt.
2014. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aHermann ***** válasza:
95%

Szia!

Szerintem fontos, hogy olyan kocsit válassz, ahol feléd is tud nézni a baba. Mi mindkét gyerkőc 6 hónapos korában tettük fel a sportrészt (többfunkciós kocsink van). Kezdetben felénk néztek. Mindkettő bőven 1 év felett volt amikor megfordítottuk. A fiunk téli, így védve is volt a hideg menetszéltől. A lányunk nyári, nála megpróbáltuk 1 éves kora körül megfordítani, de teljesen ki volt akadva, így megfordítottuk.

A Te babád persze lehet, hogy érdeklődőbb lesz, de szerintem fontos, hogy feléd is tudjon nézni.

2014. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elso par seta alatt sokszor kellett, hogy lasson, megvagyok, de aztan rajott, hogy mennyivel tobbet lat. Nem is szeret hattal utazni, pl a bevasarlokocsi gyerekules reszere sem lehet tenni, hanem be kell ultetni a kosarba, hogy lassa merre megyunk.
2014. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Napsütés miatt szerintem praktikus ha meg lehet fordítani a tolókart. A fiam is szeret nézelődni, de ha bele süt a nap teljes erőből,.akkor.muszáj megfordítanom, különben nagyon sír.
2014. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol ezt a napsütést olvasom, mint indokot. Erre már régen feltalálták a napernyőt.
2014. júl. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én sem a napsütés miatt kérdezem.

Olyat szeretnék aminek az ülése felrakható mindkét oldalról és nem olyat aminek a tolókarja átfordírható. Szóval ha a nap süt, akkor nem.fogom az ülést csak azért mwgfordítani, és a legtöbb babakocsi kupolája meghosszabbítható

2014. júl. 14. 08:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem bajlódok a napernőyvel, így is elég elférni sok helyen a babakocsival. A kupolát meg sokszor teljesen zártra kellene hosszabbítani, ha úgy süt a nap. De ezt midnenkinek magának kell tudnia. Nekem így kényelmes, másnak máshogy. Én csak leírtam a saját tapasztalatomat.
2014. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha az megfordítható üléses babakocsit akarsz, akkor vedd majd figyelembe, hogy milyen kerekei vannak. Van olyan, amit nehéz tolni, ha megfordítod az ülését. (kisebb a távolság a kerekek között, könnyebb belerúgni menet közben)

utolsó: nekem egyáltalán nem kell bajlódnom a napernyővel, abszolút könnyen használható. szuper találmány és még szép is

2014. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekünk nem hiányzott, fél éves korától van sport babakocsiban, akkor már úgyis szeret nézelődni.

ilyenünk van, nagyon szeretjük, még a 4éves lányom is belefér, ha szükséges:

[link]

2014. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!