Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata (pozitív, negatív) Tündérputtony, Liliputi vagy Babybooz rugalmas kendőkkel kapcsolatban? Esetleg más márka, amit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ősszel várom első babámat, szeretném majd hordozni, már otthon is; amíg kicsi rugalmas kendőben, ha eljön az ideje, akkor mei tai-ban. Az említett 3 márka elég jónak tűnik árban, de nem tudok róluk semmi mást. Ezért megköszönném, ha megosztanátok velem a véleményeteket.


Nagyon köszönöm!



2014. júl. 24. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:

szia. csak egy észrevétel :)

amire kinövi a rugalmast, addig még nem lesz neki jó a mei-tai. oké, a gyártó azt írja, hogy 3 hónapos kortól, de a terpesze egyrészt túl nagy még egy olyan pici babának másrészt legkorábban ülni tudó babáknak ajánlott (a csatos is).

kérlek ezt gondold át. szövött kendőn nem gondolkodtál? abból csak az az 1db kell, később nem kell váltogatni, mert nem növi ki.

2014. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi vettunk egy gremese kendot.akkor volt egyszer rajtam mikor megvettuk.mivel nem tudom rendesen megkotni.vagyis megkotom,de valahogy nem erzem biztosnak.mindenkeppenerdemes megtanulni mielotg veszel.az enyem elado egyebkent.:-)
2014. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam szövötten, de ami árban is elfogadható lenne számomra, az a Nandu, a többi a maguk 20-30 ezre árfekvésükkel nekem túl sokat jelentenek. Bár azon is gondolkodtam, hogyha rugalmassal indítunk, és hamar eléri azt a 6-7 kilót, a MT-hez meg kicsi lesz, akkor addigra megpróbálok beruházni egy szövöttre. Mamami fórumon több szövöttet használó írta, h újszülöttnek sokkal jobban ajánlják a rugalmasat.


Csatos hordozóban egyébként nem gondolkozom, nekem inkább MT, de arról nem olvastam, hogy ahhoz kéne ülni tudnia. :(


Bár ezeket már inkább babával együtt próbálnám ki majd.


Kedves második válaszoló. Rugalmas kendőnél nem terveztem tanfolyamot, már annyi mindent találni neten is, igaz, nem mindig magyar nyelven. Tanfolyamot inkább szövött kendőhöz terveztem majd :) köszönöm, h jelezted, h a Tied eladó, de használtat nem merek venni babás dolgokból, másrészt, a Gremese jóval drágább, mint a felsorolt 3, és mire használtan megveszi az ember, plusz rászámolja a postaköltséget, akkor már inkább egy új, amin még gari is van. De, hátha vkinek felcsillan majd a szeme :)Kívánom, h így legyen :)

2014. júl. 25. 07:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Tündérputtonytól rendeltem rugalmast és azt váltottam be mei tai-ra. Korrektek, rugalmasak voltak, mert a 7 kg-t a babám 4 és fél hónaposan érte el akkor váltottunk. Szóltam a hölgynek mikor 3 hónapos volt és úgy beszéltük meg, akkora készül el a másik hordozóm amikor eléri a 7 kg-t. Merem ajánlani Őket.
2014. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Littlefrog kendőt már olcsóbban is kapsz, és nem egy Nandu kategória :)

érdemes szétnézni, mert használt, puha, betört kendőt találhatsz egész jó árban :)

egyébként a gyártó jóhogy ajánlja a mei-tait 3 hós kortól, mert érdeke fűződik hozzá.

2014. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es, azt tudom, h ők beszámítják a kendődet, ha visszaviszed, de amúgy milyen volt a rugalmas kendő maga? Meddig hordtad benne a babát? Érdekelne, hogy hány kilónál érezted először, hogy kezd lazulni.


Kedves 5-ös. Hú, de meseszép színek, eddig tán a legszebbeket tőlük láttam :) Látod, róluk még nem hallottam. Hiába néztem át már annyi oldalt, úgy látszik van még :) Néztem is mamamin, hogy van LF fórum, majd kérdezek tőlük is a rendelésről, mert nem épp perfekt az angolom :)

2014. júl. 25. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:

van facebook csoportja a márkának (magyar), egy esetleges rendelésben is szívesen segítenek, jófejek :)

[link]

2014. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nandut semmiképp se vegyél. Csúszós az anyaga, folyton igazgatni, szorítgatni kell.
2014. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!