Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hauck Citi vagy Hauck Shopper?...

Hauck Citi vagy Hauck Shopper? Sportbabakocsit szeretnék vásárolni. Hauck Citi és Hauck Shopper között gondolkodom. Tapasztalatokat várnék ezekről a babakocsikról.

Figyelt kérdés
A Citi jobban tetszik, nem tudom a 3 kerék előnyt vagy hátrányt jelent. Szempont, hogy könnyen lehessen tolni, akár egy kézzel, és könnyen lehessen irányítani, fordulni vele. A Shoppernek viszont nagyon tetszik a tálcája.

2014. aug. 2. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt Shopperem, nem valami könnyü irányítani, és nem fordulékony. Hiába egyben tolókaros, én nem tudtam egy kézzel tolni. Azon kívül nem volt olyan rossz, de a könnyü irányíthatóság nem volt rá jellemzö.
2014. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi jó pár babakocsit elfogyasztottunk a 2 évesemmel. Hauck is volt közte. Én jót erről a márkáról nem tudok mondani (minden ismerősöm szidja akinek van)az utazóágyunk is hauck az is szétszakadt 1 év után :( akit csak lehet megpróbálok róla lebeszélni ;)
2014. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2x is vettem Hauck kocsit, különböző típusokat. Mindkettő nagyon nehezen irányítható volt, és elég silány anyagból készültek. Én is mindenkit lebeszélnék róla.
2014. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még, de hátha valakinek még hasznos lesz az én válaszom is. Szóval én nem tudom az első és az utolsó válaszoló melyik shopperről beszél, mert én most vettem egy ilyen sportkocsit.Ennyire jól irányítható babkocsim még nem volt.Én simán irányítom egy kézzel.A másik kezemmel fogom a nagyobb gyerekem kezét és simán közlekedünk így. :) Arról nem beszélve hogy az elejét is a tolókar enyhe lenyomásásval meg tudom emelni és így az útpadkák sem okoznak gondot. Nekem nagyon bejön ez a kocsi. Silány anyagból van? Basszus mit akartok 24-25 ezerért? Nem egy 40 ezres kocsi.. Én szívből ajánlom mindenkinek. Citiről nincs tapasztalatom, de én a 3 kerék miatt nem vennék.
2014. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan a shopperről írtam, de a 3 gyerekemmel kb 15 babakocsit fogyasztottunk el, és a Hauck kocsik nálam az utolsó helyen szerepelnek. Most egy TFK Dot kocsink van. Na azt könnyű irányítani, és más szempontból is tökéletes. Van viszonyítási alapom, és a véleményemet írtam le.

3-as voltam.

2014. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!