Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?

Milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Családi házban élünk, így sokat nem kell emelgetni. Minimális mennyiséget utazunk tömegközlekedéssel. Az autónk viszonylag kicsi, így jó, ha minél kissebbre összecsukható. Multifunkciósat szeretnénk. És 80 ezer forint körül tudunk rászánni maximálisan.
2014. aug. 21. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk graco ultima van, sportrész plussz babahordozó. 55 ezer forint.

Textil mózest lehet bele tenni!


Én nagyon szeretem, lapra csukható.

2014. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én olyasmit ajánlok, ami 100%-ban hátonfekvős (a legtöbb kombi csak 95!-ban és szüksége van szerintem az egyenes felöletre)valamint minél puhább, gumikerekűt, vagy amiben van olyan spirál drót (nem tudom szakmailag a nevét) hogy puhán rugózzon


egyelőre nem találok képet, vagy a neten olyat, de az utcán olyanokat látok, hogy megáll az ész, olyan extrák


ha találok, linkelek

2014. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből használtan keressetek egy minőségit, újat csak valami borzasztó silány minőséget kapnátok.
2014. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja arról nem írtál, hogy milyen minőségűek nálatok az utak/járdák. Mert pl. hiába lehet kicsire összecsukni (esernyőre), de ezeknek a kocsiknak szinte egytől egyig ici-pici kerekei vannak, nem bírják a kátyúkat, az úthibákat a gyerek meg közben szétrázkódik bennük.
2014. aug. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, nagyon jó:

[link]


A Punto csomagtartójába befér, de utána már nem sok hely marad.

Előzőnek igaza van, a kicsire csukhatók nagyon instabilak, nem csak a kerekek miatt.

2014. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anmar Hilux. Nekünk olyan van, habár kicsit drágább, de nagyon megéri az árát. Mindent kibír.
2014. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!