Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kaptunk autósülést 0-18kg-ig....

Kaptunk autósülést 0-18kg-ig. Honnan tudom hogy mikortól lehet beleültetni a babát?

Figyelt kérdés
Gondolom eleinte érdemesebb sima hordozót bekötni az autóba.

2014. szept. 2. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha 0-18 kg-ig használható autósülésed van, akkor azt 0-18 kg-ig használhatod, mert dönthető, és fordítva is beköthető. Igazából tök mindegy, hogy melyikbe teszed.
2014. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nincs igaza az elsőnek. Hiába van 0 kg ráírva, ne tegyél bele újszülöttet. Van benne szűkítő, de akkor is túl nagy neki, tudom nekünk is 0-18 kg-os ülésünk volt, de csak fél éves korától használtuk, amikor az én fiam már 9 kg volt. Hordozót vegyetek újszülöttnek, az való neki.
2014. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Eleinte, amíg elfér egy hordozóban, addig sokkal jobb és biztonságosabb is neki a hordozóban. Aztán amikor kinőtte a hordozót, akkor lehet használni ezt a fajta ülést.

Mi is így csináltuk.

2014. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor előbb a hordozó és majd, ha nagyobb lesz akkor meg az autósülés. :)
2014. szept. 2. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok: akkor mondjuk úgy, márkája válogatja. A Cybex és a Römer 0-18 kg-os ülései szerintem verhetetlenek. Lazán mehet bele újszülött. [link]
2014. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor hat hetes volt a fiam elmentunk a brendonba h veszunk ulest mert hosszu ut vart rank es nem akartam h hordozoban vigyuk mert olyan nagyon furan fekudt/ult benne.na a 6hetes gyerek ugy elveszett az ulesekben h egy fokkal sem volt jobb mint a hordozo.most fel eves,multheten is voltunk ulest nezni 0-18ast 9kg a fiam.hat mostmar azert eg es fold.szerintem eleg meg a hordozo nektek.
2014. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 p.csabesz ***** válasza:

Szia!

A 0-18kg-os ülés azt jelenti, hogy újszülött kortól 18kg-ig használható.


Vannak kivételek, mint pl. a Besafe Izi Combi, amit a gyártó csak 6hónapos kortól ajánl, aminek az az oka, hogy háttal bekötve kevésbbé dönthető.


Ez speciális eset.


A hordozó és az említett kategóriájú ülés közötti lényeges különbség, hogy a hordozó hosszabb ideig való használata egészségtelen, míg az ülés nem.

Az ülések általában kényelmesebbek, a hordozó praktikus.


Az ENSZ EGB 44.előírása alapján 9kg és stabil ülés kell ahhoz, hogy előre néző ülésben utaztassuk a gyereket. Még ha ellent is mond minden tesztnek, statisztikának, ekkor már megfordíthatod a 0-18kg-os ülést.


Tehát nyugodtan használd a gyerekülést, mert jobb, mint a hordozók!!

2014. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!