Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tako Captiva babakocsikhoz...

Tako Captiva babakocsikhoz adnak egy fehér szíjat, mire való?

Figyelt kérdés
Kerek nyomógombbal csatolódik, van még rajta kettő plusz pánt. Nem a sportrészhez, és a forgalmazó se tudta, azt mondta, nem jöttek még rá, hogyan használható.
2014. szept. 8. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltenni? Hátha okosabbak lennénk :) Amúgy esetleg nem lehet, hogy azzal záródik a váz? (szállításhoz praktikus ha nem nyílik szét)
2014. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


itt a kép

2014. szept. 11. 06:40
 3/7 A kérdező kommentje:
ja, a vázat szerintem nem bírja el, vékonyabb (és szerintem gyengébb), mint a babakocsi övjei
2014. szept. 11. 06:41
 4/7 A kérdező kommentje:
és a babatáska is feltehető enélkül a tolókarra.
2014. szept. 11. 06:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor vagy az övnek a hosszabbítója vagy pedig magát a babkocsi bélést(ha van ilyen,) ezzel is lehet rögzíteni
2014. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon végső és szürreális megoldás lenne, ha ezt lehetne a mózesbe fűzni mint biztonsági övet. Más ötletem nincs :)
2014. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van a sportrészhez bélés, az felül cipzárral van rögzítve.
2014. szept. 11. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!