Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen multifunkciós babakocsi...

Milyen multifunkciós babakocsit érdemes venni? Első gyermek jön, újban gondolkodunk. Megbízható legyen, több gyermeket kiszolgáljon. Lépcsőházban lakunk, aszfaltos utakon használnánk. Nektek milyen típus van? Várok negatívumokat, és pozitívumokat is.

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Cam X3 kocsink van, használtan kaptuk nagyon szeretem. Én fiam a 4 gyerek aki használja. Terepen és városban egyaránt kényelmesen tolható, 3 kerekű ezért jól irányítható. Tolókarja állítható így magasabb férjemnek és nekem is egyaránt kényelmes. Viszont, nagyon nehéz járművekre nem lehet vele felszállni, kisebb ajtókon nem férek be vele.

Szerintem mindenkinek más a jó. El kell menni boltba és kipróbálgatni, felemelni, árát megnézni. De még így is csak használat közben derül ki, hogy valóban jót választottál e.

Amiket nézzél meg:

- feltudod e egyedül emelni?

- tudsz az aljába pakolni ha bevásárolsz?

- mosható anyagból legyen! (inkább sötétebb unisex színűt javaslok)

- drágább kocsik általábban tovább bírják mint az olcsóbbak

- lehet hozzá pót kereket venni? (olcsóbb kocsi)

- van a cégnek szervize ha gond van a kocsival? (drágább kocsi)

- ahogy tolod kényelmes, nem akad bele a lábad?

- esővédő, napvédő van hozzá?

2014. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne lengyel gyártmányú kocsit! (Bogus, Baby Merc stb.) Nagyon megbántam, és sok embertől hallottam ugyanezt.
2014. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem vennék új kocsit, használt márkásat vennék (élőben megtekintve kipróbálva!) a márkás nem megy tönkre, viszont ha nem kényelmes nem dobtál ki rá egy valag pénzt. A mózes 3 hónapig kell, a hordozó 6-8 hónapig, utána jön a sport rész és kiderül nem is alkalmazkodik a babádhoz, túl szélesek a pántok, kicsi az ülőfelület, mint egy rongy úgy lóg benne ami egy életre tönkreteszi a gerincét és medencéjét. Tehát kb. 1 év múlva vehetsz egy esernyőkocsit. Nagyon fontos, hogy bármilyen kocsit is veszel azt próbáld ki előtte a boltban. Főleg ha egy drága kocsi NE szégyeld magad, tologassad, emelgessed.
2014. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ABC Design Cobra!
2014. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco symbio volt. Imádtuk. Nekünk csak 1 gyerekünk lehett sajnos, de most a bátyámék használják a kisfiukkal és semmi baja.
2014. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!