Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nagyobb babának milyen babakoc...

Nagyobb babának milyen babakocsit vennétek?

Figyelt kérdés
Ami most van annak a mózesét, a hordozóját is kezdni kinőni pár hónap múlva már tuti nem lesz jó, tehát majd le kell cserélni pár hónap múlva. milyet ajánlanátok? kb február körül vennénk, falun lakunk, nem megyek busszal a babával, csak ha nagyon muszáj lenne, de addigra remélem lesz már jogsim :) de ugyanakkor a kocsi csomagtartóba beférjen ami azért elég nagy. nem tudom milyen szempont számít még :)
2014. okt. 11. 11:17
 1/3 anonim válasza:

Mi is lecseréltük a babakocsit, amikor már tudott ülni. A szempontjaink voltak: könnyű legyen a váz, elől bolygókerekes, majdnem vízszintesre dönthető a támla (ha elaludna benne), egyszerűen lehessen összecsukni, kiscsomagtartóba is beférjen (nem mindig saját autóba raktuk be), alul aránylag nagy a tárolórész (pl labda, homokozós cuccok jól elférnek), + tartozékok, szúnyogháló és esővédő és persze ne legyen túl drága. Használtat is vehetsz nyugodtan, csak akkor a kerekeit nézzétek meg nem-e kopottak nagyon.

üdvCsi

2014. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon jól leírtad kb nekünk is ilyenre lesz szükségünk :) csak nagyon nem vagyok jártas és képes vagyok a szép babakocsit megvenni a jó helyett :)
2014. okt. 11. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami fontos lehet még: viszonylag nagy (ha lehet felfújható kerekek), az első kerekek legyenek bolygósíthatók-fixálhatók, legyen hozzá lábzsák (télen nagyon fontos), jól előredönthető legyen a kupola. Én egy Bebetto-t választanék, mert nagyon jó minőségűek, megfizethetők, nagy a színválaszték is. A Nico-ra a sportrészt két irányba is fel lehet tenni, a Magelan-ra csak egyik irányba.

[link]

[link]

2014. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!