Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex Juno 2 fix vagy Römer...

Cybex Juno 2 fix vagy Römer Versafix ülést vásároljak?

Figyelt kérdés
9-18 kg-os ülést fogok venni, legfontosabb a biztonság mellett, hogy isofixes és biztonsági övvel is rögzíteni tudjam. Már megrendeltem majdnem a Römert, amikor megláttam a teszteket, s ezek azt mutatják, hogy a Cybex Juno 2 fix jobban szerepelt.
2014. okt. 11. 12:39
 1/1 p.csabesz ***** válasza:

A Cybex pajzsos, vagyis nem biztonsági öv van benne, hanem a gyerek hasa előtt egy pajzs.

Ezek mindig jobb eredményt érnek el a teszteken. Ebből a kiddy phoenixfix a legjobb!


A cybexnél nagyon kell figyelni, mert csa kb 2éves kortól használható, olyan magas pajzsot használnak.


Én Römer Safefix plust vettem a 2éves csajszimnak.

2014. okt. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!