Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Borzalmas terepviszony/útviszo...

Borzalmas terepviszony/útviszonyokhoz milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 21:37
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

vagy

[link]

vagy rendes 3 kerekű?mert a sima esernyőkocsival nem boldogulok...easy go milo...

2014. okt. 12. 21:41
 2/8 A kérdező kommentje:
2014. okt. 12. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyat keress, aminek nagy és lehetőleg felfújható kerekei vannak! Mennyit szánsz rá?
2014. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos használtan max 15
2014. okt. 12. 22:09
 5/8 A kérdező kommentje:
ja,de buszozunk is...
2014. okt. 12. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a típust, csak sztem ennek vannak olyan kerekei, amik jók lehetnek rossz terepen. A súlyáról, irányíthatóságáról tudsz érdeklődni az eladónál.

[link]

2014. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Tudom, hogy arban nem megfelelo, de tipusra ilyet vennek rossz terepviszonyokhoz.

En konkretan a quinny buzz xtrat fogom megvenni.

2014. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

nem felfújható a kereke,de 15-ért megkapod szerintem:

Baby Merc agat lux.Nekünk ilyen van: távolsági járattal járunk orvoshoz is,vagyis össze kell csukni a megállóban.Mivel általában egyedül szállunk fel,így előtte ki tudom venni a babát a hordozóval(autós hordozót lehet rácsatlakoztatni).Tehát a megállóban kiveszem a babát hordozóstól,leteszem,a kocsit össze csukom és jöhet a busz.Helyi járatra,ahol meg alacsony padlós van,oda meg tök mindegy."soklépcsős" buszra lehet nem jó.Egyébként egyben nem könnyű(kocsi,hordozó,gyerek) de mivel nekem ez az egy alternatíva volt,így emellett döntöttem.(olyan helyen lakunk,hogy mindenhez busz kell és nem lehet kinyitva felvinni a kocsit)

Terepviszonyokat is bírja,jó nagy kerekei vannak és jó a rugózása is.

2014. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!