Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Espiro Magic 4 vagy Chicco...

Espiro Magic 4 vagy Chicco simplicity?

Figyelt kérdés

Espiroról sok jót olvastam, de rosszat is. Tenyleg nem jak a kerekei, nagyon kopnak?

Chiccoról keveset találtam, van valakinek ilyen kocsija? Milyen?


2014. okt. 13. 17:08
 1/2 p.csabesz ***** válasza:

Szia!

Mind a 2 csúcs!!!

Az Espironak sokkal jobb a rugózása, kicsire csukódik.

A Chicconak nagyobb a tárolója.

Nekem mind a 2 van, tényleg nem jobb vagy rosszabb az egyik a másiknál.

2014. okt. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a válaszodat!

Hogyhogy mindkettőt megvetted? :) Ha nem baj, hogy megkérdezem.

Esetleg van, amelyiket egy picit jobban ajánlanád? Persze a vége az lesz, hogy megnézem és kipróbálom, de két különböző helyen láttam őket...

Pesten használnám, tömegközlekedés, rosszabb-jobb járdák, útpadkák, ilyen lenne a terep.

Kicsit az Espiro jobban tetszene, főleg a lábtartó része miatt, meg ennek a karfája levehető/kinyitható, ugye?

A kerekei ugyanolyan fordulékonyak, nem akadnak el a Chicconak sem? Ehhez hasonló kerekű a mostani babakocsim, de egyszerűen utálom, mert folyton elakad, keresztbe fordul, boltokban csak csúszik a padlón kanyarodásnák, nem is forog a kerék...persze csak képről néz ki hasonlóan a kerék, a mostani kocsim noname vacak, val.szín élőben teljesen máshogy funkcionál :)

Chiccoban meg az tetszene jobban, hogy a tolókaron nincs középen semmi (ez nem zavaró az Espironál?), ill. ha jól emlékszem, állítható a tolókarja, és levehető a huzata. Ja és a kosara nagyobb :)

Viszont a lábtartó része "fapadosabbnak" néz ki, meg nem tudom, hogy a karfa kinyitható-e (a mostanin nem, folyton összekoszolja a gyerkőc a kocsit, ahogy teszem be, a karfát is, meg ha beleáll, akkor az ülést is...).


Kicsit nehéz dönteni :))

2014. okt. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!