Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Véleményeket szeretnék kérni...

Véleményeket szeretnék kérni az apróságok boltja által forgalmazott babakocsikról. Mennyire megbízható minőség és mennyire megbízható cég?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, babakocsivásárlás előtt állunk és innen szeretném megrendelni amit kinéztem, de még gyűjtenék tapasztalatokat, ha rendelt vki onnan?!
2014. nov. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a lakóhelyem környékén vennék babakocsit, a szervizbe eljuttatás hiba esetén költséges és időigényes. Megkérdezném pl. a boltot, hogy ha javítani kell a babakocsit, csere kocsit tudnak-e biztosítani a szervizelés idejére. Forgó, kopó alkatrészek minden babakocsiban vannak!
2014. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csakhogy a bababoltokban elég gyér a választék, ráadásul 20-30 ezrekkel többe kerül mint ugyanaz online, én pl győri vagyok és nem igazán van nagy választék pedig elég nagy város, egyes helyeken meg a multifunkciósok(ami nekünk is lesz) igen ritkák ellenben drágák.
2014. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok. Letettem a kérdezett oldalról,mert szerintem nem korrektek. Írtam nekik üzenetet,de többszöri keresésre sem reagáltak. A szervízzel kapcsolatban viszont jogos a feltevés. Viszont kinéztem két babakocsit. Szeretném,ha segítenétek tapasztalatokkal.

Szerintetek Baby Design Lupo vagy Tako Lara babakocsi?

2014. nov. 12. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!