Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » KUNERT SILVER babakocsit...

KUNERT SILVER babakocsit szeretnék, de tapasztalatlan vagyok ezügyben. Aki ilyen kocsit használ, mennyire könnyű vele közlekedni, és mennyire nehézkes a váz összecsukása ahhoz, hogy az autóba ki-be rakosgassam? Összességében elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Barátnőmnem ilyen van, brutálisan nagynak látom. Én még nem emeltem meg, de nem is akarnám. Nekünk Espiro vector air van, laposra csukható, akár a kerekek is kivehetők egy mozdulattal, utaztunk már vele sokszor. Könnyített vázas, nagyon szeretem. Egyetlen hátránya a kicsi csomagtartó, de boltba hátizsákkal megyek. Ennyit megér.


[link]

2014. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló, hadd kérdezzem meg, hogy az Espironak minden kereke kivehető, vagy csak a hátsók?
2014. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na, most megfogtál, egyszer szedtük szét teljesen, kíváncsiságból, amúgy nekünk befér kerekestől a csomagtartóba, de akkor úgy emlékszem, hogy teljesen szét lehetett szedni,mint a legót. Nem esküszöm meg rá, hogy minden kereket kiszedtük, de 99%-ra mondom, hogy igen. Esetleg,ha ez fontos részlet neked, estére megnézem és megírom biztosra :)
2014. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekunk nem pont ilyen van, de hasonlo konstrukcio. En szeretem, a gyerek is jokat aludt benne, most is kenyelmesen elfer, ha ugy adodik(2 eves) Varosi cirkalasra, piacra jarasra, kemenyebb terepre megfelelo. Es remekul kiedzodtem mellette: gondold el, a baba (10 kg) edesen elalazik benne, nincs szived felebreszteni...na en bizony nehanyszor felcipeltem a harmadikra:D kalandos emlekek:D amig pici volt, fel-le cipeltem rendszeresen. Tudtam mit vallalok, nem nyafogtam. Autoba nekunk boven befer, viszont nagyi Polojaba csak leszedett kerekekkel eppencsak. Amugy sokat utazuk, rokonlatogaras stb, ezert van egy kis sport babakocsink is.
2014. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok, köszi kedves első, azért ne szedjétek szét, csak én is szimpatizálok vele, és nagyon pici autónk van, ezért vacillálok rajta, mert nem tudom, hogy beférne-e .
2014. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia!Nekünk Kunert Silver(3in1)Multifunkcionális babakocsink volt az első amit megvettünk,de én nagyon megbántam,sokszor megyünk kocsival,így a gyors bepakolom és mehetünk,hát az ezzel a kocsival nem jött össze,nagyon nehéz,és szét kellett szedni,hogy beférjen a kocsinkba(Ford Fiesta)anyukáméba pl se fért. A mózes részt 6 hétig tudtuk használni,mert kicsi volt utána.A tárolóján 2 patent is leszakadt(pedig nem pakoltam hú de tele)nagyon nehéz babakocsi,ez annak jó,akinek nem kell emelgetni,se szétszedni,hogy kocsiba berakja.2 hónap után el tudtam adni,42e ftért,pedig újonnan 72eft volt.Én megbántam nagyon,most egy Aveo Coletto sport babakocsink van,és ezt imádom! :)
2014. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Még annyi,hogy a pelenkázótáskája is nagyon gagyi,ez a babakocsi divatos de nem praktikus,ennyi pénzért kapsz sokkal jobbat(szerintem):)
2014. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) Azért mi megnéztük, és igen, leszedhető mind a 4 kereke :) :) :)
2014. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Óh, de kedvesek vagytok, örök hálám :).
2014. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mondj le a kunertről vannak jobbak, hasonló árkategóriában

baby design, tako kapásból jobb, vagy adamex, és nem feltétlen drágábbak

2014. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!