Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnatok segiteni autosulesben?

Tudnatok segiteni autosulesben?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vlat be.9-36kg ules erdekelne ami szeles kenyelmes biztonsagos.Ki melyikrr eskuszik.En kineztem kettot caretero falcon es chipolino felix ha jol emlekszem a nevere.
2015. jan. 11. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Romer Britax. Annak van torestesztje.
2015. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Épp ilyet kerestem én is. Cybex pallas-t vettem.
2015. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Cybex isis fix-ünk van. Imádja a lányom. A pajzsot még most is használjuk, pedig már 3,5 éves.
2015. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Cybex Pallas2.
2015. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 9-18kg besafe van, most voltunk külön rokonoknál repülővel mentünk igy itthon marad a gyerekülés. Nekik egy 9-36 kg britax volt. Őszintén szólva, ha ingyen adnák akkor se kéne. 11,5 kg 86 cm fiam elveszett benne. Nem lehet normálisan megdönteni, hogy alvás közben ne bukjon előre a feje. A fiam se rajongott érte, pedig nem s mentünk sokat kocsival. A miénkbe 3 órás utat is egy hang nélkül végigül. Én a helyedben inkább egy 9-18kg vennék, főleg ha a hordozót cseréltek erre.
2015. jan. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem venném meg egyiket sem.Römer King 2-t vettünk 1 évesnek,az első ülése is Römer volt,nem vennék más fajtát.Ezekkel a gagyikkal az a baj hogy kényelmetlen a gyereknek, és nem állnak meg az ülésen.
2015. jan. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi is ilyet keresünk (másodiknak,h ne kelljen mindig kivenni egyik kocsiból, átrakni a másikba). Ezért vmi olcsóbbat keresünk. Valószínűleg ez lesz, bár szeretnénk "belepróbálni" a babánkat.

[link]

Néztem az ADAC-teszt eredményeket, ebben a kategóriában nincs 5 csillagos ülés (a több méret-kategóriások között nem szokott lenni). Ez a Nania is megfelelt a teszteken, nem sokban marad el a jóval drágább ülések mögött, többet meg is előz.

Vhol találtam róla magyar véleményeket, ott azt írták,h kényelmes, mindenki 5 csillagosra értékelte. Remélem tudtam segíteni, annak ellenére,h nincs saját tapasztalatom még az ülésről :)

2015. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, szeretjük. Mondjuk az én fiam 2 évesen kapta (0-18 kg-os ülés után), akkor volt 15,5 kg és 93 cm. Hordozó után nem ajánlom, inkább valami kisebbeknek valót. Ez már nagyobb gyerekeknek való, de nekik kiváló.
2015. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, a link lemaradt:

[link]

2015. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Cybex Pallas
2015. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!