Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik hordozót ajánlanád?

Melyik hordozót ajánlanád?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugyan még csak a pocakomban van a kistesó, de eldöntöttem hogy mindenképp szetetnék hordozót használni. Nyáron fog megszületni (június), és a tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy olyan melegben újszülöttnek milyet érdemes venni? A nagy akkor még csak 21 hós lesz, és könnyebbnek gondolnàm a sétákat/játszóterezést/bevásárlást ha nem a hatalmas babakocsival kínlódnánk. Rengeteg fajta van, és nem is olcsók hogy minden hónapban vegyek másikat mert valamiért nem jó. Hordozós anyukák légyszíves segítsetek! :) Tehát újszülött kortól használhatót keresek, lehetőleg olyan anyagból amit nyáron tudok használni! Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2015. jan. 14. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Csakis a kendőt szabad újszülöttnek használni.

Én télen-nyáron is használtam, 30 fok felett is.

Persze összeizzadtok, de hőségben már nincs az a hordozó (sőt ruhadarab), amibe ne izzadnál bele.

Ha nem egyből hazamégy séta után, akkor legyen nálad váltás ruha a picinek, hogy átcserélhesd szárazra, ha annyira átizzadta (és persze magadnak is :D ).

2015. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Innen rendeltem: [link]

először rugalmas kendőt babamama tudakozós kuponnal olcsóbban, utána becseréltem csatosra.

2015. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2015. jan. 18. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!