Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit ajánlanátok...

Melyik babakocsit ajánlanátok vidékre, terepre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Babakocsi vásárlás előtt állok, érdekelnének tapasztalatok. Leginkább terepen, nehezebb útviszonyok között használnám vidéken. Tömegközlekedni nem igazán fogok vele és a városi sok padkás útvonalak felé sem járok. Olyan 80-130ezer Ft körüli babakocsik érdekelnének (szettben hordozóval, mózessel). Gondolom minél nagyobb a kereke annál masszívabb, jó lenne elöl bolygósítható, esetleg gumikerék, és könnyebb aluminium váz, hogy a kocsiba azért be tudjam rakni erőlködés nélkül.

Egyelőre ezt a 3 típust néztem.....van valakinek tapasztalata ezekkel? Esetleg hasonló kaliberű babakocsit tudnátok ajánlani?

[link]

[link]

[link]



2015. febr. 17. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ABC Design Cobrát ajánlom, terepre tökéletes, nagyon könnyű tolni, nem nehéz maga a kocsi sem
2015. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyiket sem javasolnám terepre, viszont az ABC Design Cobra tényleg kitűnő választás lenne.

[link]

2015. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Peg peregot semmi esetre sem. Az elöl 4 kerék mindenben elakad, az max városban jó, de ott is utpatkán sok kellemetlenséget okoz.


Nekünk olyan volt mint a második kettö, hogy elöl két kiskerék, hátul két nagy. Èn erdöbe is mentem velük, városban, boltba, útpatkán és mivel egy magas minöségü baba kocsi volt, így most adtam el két gyerek után tökéletes állapotban.

Teutonia kocsink volt.

2015. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt ajánlom :) nagyon kényeles a mózese a fiam 70cm kényelmesen aludt benne 6hósan . Könnyű írányítani jó a rugózása nagy eslő és hátsó kereke.A kosara sem kicsi. Én imádom a miénket.

2015. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Én egy kicsit ódzkodom a 3 kerekű kocsiktól...hm...de egyébként az ABC-t sokan ajánlják. Még rágódom rajta. Bergsteigerről senki semmit nem tud?
2015. febr. 17. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Bebetto Solaris...Nekünk nagyon bevált, imádjuk.

[link]

2015. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Peg perego kerekei kicsik rossz terepre. A Tourago tetszik, kár,h nincs hozzá pelenkázótáska. Képről nehéz megítélni, de kicsit kicsinek tűnik a mózes, a kerekei meg kissé keménynek. A Bergseiger tetszik, soha nem hallottam még róla, de ezt választanám ezek közül.

Nekünk is Solaris van, én is nyugodt szívvel ajánlom. Sztem az egyik legjobb kocsi a piacon, nem csak az ára miatt. Egy dologban kevesebb a Bergsteigernél,h a mózes csak 1 irányban tehető fel (a sportrész és a hordozó itt is 2 irányba), viszont az nem is hiányzott. Ami nálunk sokat számított még,h a hátsó kerekek között nincs keresztbe rúd a Solarisnál, nem rúgunk bele. A kerekeik hasonlóak (ezért is választanám a 3.at az általad belinkeltek közül); nagy gumikerekek, és az első kerék "megbicsaklik", kisebb padkáknál meg sem kell emelni a babakocsit. Úgy lehet rá feltolni, illetve áttolni az úthibákon,h a gyerek kicsit sem rázkódik. A tartozékok is ugyanazok.

2015. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!