Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a kunert...

Mi a véleményetek a kunert silver babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ez nem, akkor milyet vegyünk? Most egy chicco ct01 babakocsink van, és ettől szélesebb sportkocsis résszel rendelkezőt szeretnénk! Nem ragaszkodunk a 3 részhez, csak a teljesen vízszintesig fektethető felülethez!


2015. márc. 23. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Felejtsd el. Borzalom. Olyat keress ami nem ez a lengyel vacak.
2015. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Érdekes a környéken ahol lakom szinte csak ilyen futkoz annyira csak nem lehet rossz. Amúgy nekünk is lengyel "vacak" van bregon caramelo Q12 imádom nem cserélném semmilyen cobra és egyéb fajta kocsira...A.
2015. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válasgolóhoz. Én is és egy baratnőm is most próbálunk túladni rajta. Rettenetes. Persze, sokan futkosnak vele, mi is ezzel futkostunk, de amint lett lehetőségünk azonnal vettünk másikat. Akkor megvettük, mert jónak tűnt. Én óva intelek a lengyel kocsiktól.
2015. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szépnek szerintem szép, de én szinte csak rosszat hallottam róla.
2015. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A Tako is lengyel, és még rosszat csak annyit hallottam róla, hogy nehéz.

Láttam élőben ezt a kunertet, alacsony, vékony vázú.

2015. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ronda.
2015. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekünk is lengyel van, fanny 4in1,nagyon szeretjük. a kunertet nem tudom milyen,nézd meg élőben
2015. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Akkor linkeljetek már légyszíves olyat amit tudtok, hogy strapabíró és a sportrész szélesebb, mint a chicconak!

1,5 évesen már overálban nagyon nehezen fért bele!


Amúgy én is láttam előben Miskolc Tégel áruházban és amennyit tologattam jónak tűnt és masszívnak mondták az ekadok

2015. márc. 23. 11:17
 9/16 anonim ***** válasza:
és garancia mennyi van rá?
2015. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Akkor linkeljetek már légyszíves olyat amit tudtok, hogy strapabíró és a sportrész szélesebb, mint a chicconak!

1,5 évesen már overálban nagyon nehezen fért bele!


Amúgy én is láttam előben Miskolc Tégel áruházban és amennyit tologattam jónak tűnt és masszívnak mondták az eladók, de nyilván aki használja jobban tudja milyen is!


Amúgy mitől borzalom a kocsi? Szétesik? Szakad? Vagy mégis mi?

2015. márc. 23. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!