Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Össze lehet csukni a babakocsi...

Össze lehet csukni a babakocsit akkor ia ha rá van csatlakoztatva az autósülés?

Figyelt kérdés
Illetve ha repülővel utaztok akkor egy babakocsi egy tartozékkal egy csomagnak számít?
2015. máj. 24. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyben nem lehet összecsukni, de ez esetben az autósülés a babakocsi része, így egynek számít, nem külön-külön számolják. Arra figyelj, hogy a légitársaságok szabályai eltérőek egymástól, a legtöbbnél babakocsit csak 2 éves korú gyermeknek vihetsz ingyen.
2015. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

a mi babakocsink olyan, hogy az autóssal nem ,de a sport résszel össze lehet csukni. Gondolom babakocsi függő, próbáld meg a tiédet :D.

a csomag kérdés miatt mindenképpen hívd fel a légitársaságot és kérdezz rá, (vagy még jobb, ha e-mailt írsz , így a válasz is meglesz írásban, ha esetleg a becsekkolásnál valaki másképp gondolná, és kifizettetne dupla árat veled..) mindegyik különböző dolgokat enged és számol

2015. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nincs még meg a babakocsi, sajnos nem tudom megnézni. De én nem otthon élek Magyarországon, de ott veszem meg a babakocsit, és valahogy vissza kéne juttatnom oda ahol élek :) Mindenképpen amikor megyek haza megkérdezem a reptéren akkor, meg emailben is :)
2015. máj. 24. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne a repteret kérdezd meg, hanem a légitársaságot. Viszont így, hogy nem utazik veled baba, mindenképpen fizetned kell a szállításáért. Nem tudom milyen útvonalon utazol, de nem ritkán sérül a babakocsi repüléskor, dobálják stb. Nem tudod magát a babakocsit a dobozában feladni? Akár futárral esetleg?
2015. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam még kedves utolsó de utána nézek. :) Köszönöm :)
2015. máj. 26. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!