Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A következő babakocsikról...

A következő babakocsikról szeretnék tapasztalati véleményeket kapni: Abc Design 3 tec, Abc Design Cobra, Qinny Buzz?

Figyelt kérdés
Mindhárom babakocsi tetszik, mindenképp ezek közül fogunk választani, de érdekelne, hogy használat alatt hogyan viselkednek.

2015. máj. 28. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3 techet ne!!! Kicsi, és az első kereke nagyon rossz. Hallottam olyat hogy kitört meg elhagyták útközbe. Egyébként nézd meg hány olyan 3 tech van ami alig fél éves és válnak meg tőle... Rengeteg van eladó!

Cobra nagyon jó! Nagy a fekvőfelülete könnyű, jó tolni, nagy kosár van alatta, nagy kerekű mindenen átmegy...


Quinny buzzról annyit tudok mondani hogy nehéz! De amugy jó kocsi... Talán jobb mint az ABC D. Cobra... Menjetek el nézzétek meg, meg amugy a szempontok sem mindegy, hogy hol fogjátok használni, kell e utazni vele, vagy kocsiba berakni, kisebb vagy nagyobb boltokba jártok vidékre vagy városi utakra kell...stb... :)

2015. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp cobra. Irtó könnyű tolni, nagy és széles de kicsire csukható. Tesóméknak ilyen van, nekem buzz 3. Ezzel sincs gond, de picit instabil mert az első kerekei kisebbek, valamint nehéz és tolni is nehéz gyerekkel együtt.
2015. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mi is a Cobra felé húzunk inkább, azt már láttuk élőben is, és amellett hogy szép, a Városligeti Pünkösdi forgatagban is könnyedén közlekedtek vele. :) Concord Neo-ról esetleg vmi info? Tegnap este az is bekerült a listára. Azt tudom, hogy az autós ülései terén nagyon jó a Concord, de babakocsi téren nem ismerem. Ha erről vki tud vmit, számítok a véleményére!
2015. máj. 29. 10:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Abc- vel nagyon jól fogsz járni az biztos.3 techet tényleg ne,a sportrésze kicsit lejt lefele,épp a héten néztem a Brendonban.Cobra tényleg baromi jó.Vagy a mamba is,én azt használtam.Sportrésze tágas és hosszú.A concord neo- nak is hasonló a kiképzése,csak ott keskenyebb és rövidebb a sportrész.

Nekem volt quinny buzz xtra4- em,de annak a sportrésze nagyon kicsi,lelóg a gyerek lába és nem támasztja alá semmi,csak a műanyag lábtartó.

2015. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk cobra van. Elsőre beleszerettem és nem bántam meg.
2015. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Cobra mellett döntöttünk az itt és egyéb fórumokon olvasott vélemények és a személyes megtekintés után! :) Már itthon várja a kis birtokos elfoglalja!

Első benyomások: stabil, könnyű váz, hatalmas bevásárló kosár, nagy méretű mózes és sport rész. A sporton jó nagy a napfénytető is. Kényelmes, párnázott felületek, minőségi anyaghasználat. A huzat mindenhonnan könnyen levehető, mosható. Teljesen meggyőzött! Szuper kis járgány! Alig várom, hogy tologathassam!!!! Igaz, a 20 hónapos nagytesó azért ment vele egy próbakört... :-D

2015. jún. 8. 07:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

kicsit használt turbo s6-ost vettünk. jó nagy hely a pakolós és stabil. nagy helye van a lányomnak is (nagyon gyorsan nő) fél évig használtuk a mózest! 0.ra lehajtható a sportrésze. óriási tömör gumi kerekek. váza az oylan stabil, hogy csak na, gondolkodtunk haus-on brendonban , hogy veszünk újonan, de ahogy megmozdítottam megijedtem, hogy milyen instabil (abc-hez képest! )

ami rossz, hogy nagy és nehéz, de én ezzel számoltam.

maxi cosi hordozót vettünk mellé vaterán (egy kedves hölgy barátnője foglalkozik kezzel usztriában, ha gondolod segítek)

elnézést amiért ezt írom, de : 3 tech-et foglalóztam és lemondtam róla : tény kicsi, de kicsi a pakoló része, nagyon kicsi!!!! és nem tudom teljesen vízszntes helyzetbe tenni a babát mint a turbo s6-ban. tehát hiába emelem le, a lába égnek van (ha érted keress rá neten képekből megérted :) )

egyik babakocsit se szólom le csak vélemény

cobra 3 tec ugyanaz a sportrész nézve

bocs, hogy eltértem a krédéstől

2015. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs, már rég írtad ki, és vettél
2015. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!