Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Három funkciós Baby Merc...

Három funkciós Baby Merc babakocsi jó? Tartós? Minden érekel

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk egy régebbi fajta (kb 3 éves) agat lux van,nagyon szeretjük.A második gazdája vagyunk,nálunk egy éves a gyerkőc.

Én buszozni (távolságira,ahol igenis össze kell csukni) használtam sokat.Amíg nagyon pici volt a baba,addig nagy segítség volt: mivel egyedül vagyok felszálláskor,így a buszmegállóban a hordozót levettem a babakocsiról,összecsuktam a kocsit és fel tudtunk szállni.Alulra meg be tettem a kocsit vagy éppen,ha nem volt hely,akkor felvittem,miután a babát feltettem.A mózest is használtuk,mikor kicsi volt,akkor az volt a babakocsiban és ha elaludt,akkor csak azt kivettem és vittem be.

Szerintem nagyon jó,most sportkocsiként használjuk,jó tágas is.Jó nagy kerekei miatt nem akad el semmin,szó szerint szántáson is mentünk vele keresztül,illetve télen olyan úton,ahol egyáltalán nem túrják a havat és semmi gond nem volt.

Egy hátránya van: személykocsiba igen nehezen fér be,mert elég nagy.

2015. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Baby Merc Olymp típusú kocsink van. Használtan vettük, de minden tartozékkal. A mózes és a hordozó részt maximálisan kihasználtuk. Jó nagy pakoló rész van az alján és a baba is kényelmesen elfért télen beöltöztetve is. Hátrányok: ez a típus baromi nehéz, de mivel én nem tömegközlekedtem vele így ez nem jött annyira elő. A kocsi csomagtartójába hajszál híján fért el, más már nem fért volna mellé. A sportkocsirészt én annyira nem használtam ki, mert tavaszra vettünk egy lapra csukható, könnyű kocsit, de összeaségében elégedett voltam vele.
2015. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jún. 22. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Nekünk egy ilyen babakocsink van. [link]


Elégedettek vagyunk vele viszont fontos,hogy mire akarod használni. Nagyon nehéz már maga az egész kocsi + ha benne van a gyerek akkor már emelgetni sehol nem lehet. Tehát ha tömegközlekedni akarsz akkor csak alacsonypadlósra tudsz szállni. Még 2-3 lépcsőfokra is alig lehet fel-le tuszkolni. A babaülése szuper. A pólya rész is jó,de mi azt keveset használtuk. Könnyen kezelhető a tolókar és az ülése is. Bevásárolni is lehet vele,elég nagy a kosara és sok súlyt elbÍr. Bár elég terebélyes a mérete és 1 kézzel nem lehet jól irányítani ( hiába a bolygósítottkerék ) a zsúfolt üzletekben. Szóval ez egy masszív monstrum ami tökéletes biztonságot ad a babának !!! Amúgy strapabíró. Mi majdnem egy éve használjuk. Nincs kopás,nincs szakadás,nem fakul :) A kerekein meglátszik a sok-sok utazás,de felénk rettenetesek az utak. Ha most választanék akkor lehet egy kisebet vennék,de csak azért mert én mindig egyedül közlekedek vele és én vásárolok,potázok,stb...

2015. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó!

A miénk is majdnem ugyanez! :) Köszönöm, hogy írtál!

2015. jún. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!