Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Autós hordozót nem lehet...

Autós hordozót nem lehet rögzíteni, mert rövid hozzá a biztonsági öv! Járt már így valaki? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg vagyok, megvettük az autós babahordozót, és nem tudjuk bekötni a kocsiba, mert nem elég hosszú az öv hozzá. Ez hogyan lehetséges? Nem úgy vannak ezek kialakítva, hogy pont jó legyen? Járt így más is, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Most mit tudok csinálni, vegyek másik hordozót?
2015. júl. 22. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet?Nem lehet,hogy csak beakadt a biztonsági öv?Kicsit mozgasd visszafelé,és húzd megint.Nekem is előfordult már,hogy beakadt.De nagyon hosszúra ki lehet húzni.És lehet kapni hosszabbítót,ha mégsem sikerül.
2015. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A peg peregot nekünk se lehet. En 2 övvel szoktam bekotni, a dima oldalsoval bekotom elöl, hatul pedig a kozepsovel.
2015. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem beakadt, tényleg rövid.

2-es: és azt hogy csinálod pontosan? Hogy fűzöd át, hogy be tudod dugni az övet?

2015. júl. 22. 07:27
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3 pontos övnek a rövidebbik részét átfűzöm a gyerek előtt és becsatolom (a hosszabbik részét át szoktam vezetni a hordozó fogója mögött), nekünk a középső fentről, a plafonról jön le, azt fűzöm át a hátsó "bújtatón" és bekötöm a középső ülésnek kialakított csatba.
2015. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos lehet ilyen. Érdemes kipróbálni vásárlás előtt, vagy közvetlenül utána, hogy be tudjátok-e kötni, és ha nem akkor kicserélni. Egyébként a hordozókat nagyon nehéz bekötni néhány autóba, a minénkbe is épp hogy erőltetve be tudtam kötni,minden alkalommal szenvedés volt, alig vártam, hogy a kisebbik is tudjon ülni és lehessen normális gyerekülése.
2015. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előre se tudod? mert hátra én se tudtam, ott nekem is rövid volt, de az anyósülésbe ha teljesen hátra van tolva az ülés akkor oda simán betudtam
2015. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Előre nem lehet, mert a légzsákot nem lehet kikapcsolni. Viszont találtam megoldást, itt olvastam egy hasonló kérdésnél, hogy vannak olyan autók, amikben az anyósülés mögötti hátsó biztonsági öv hosszabb a másiknál. Hát, nálunk is így van... ott se egyszerű, igencsak kell hozzá erő, de be lehet csatolni. Álmomban nem gondoltam volna erre...
2015. júl. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!