Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok sportbabakocsit?...

Ajánlanátok sportbabakocsit? (Szempontok lent)

Figyelt kérdés

Nagykerekű, csomagtartóban jól szállítható méretre összecsukható, nagykupolájú, nagy bevasárlóhálós.


Nagyon köszönöm!



2015. aug. 16. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2015. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
50-60 ezerre gondoltam, de ha igazán jó akkor esetleg többet is. 90- 100 ezer fölé azért nem mennék.
2015. aug. 16. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most a Britax B-Agile 4-et használom,nagyon meg vagyok vele elégedve.Amit használtam még,az Abc design avito,az is egy szuper kocsi.Előző 55,utóbbi olyan 62 körül van.
2015. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Igen, ilyesmire gondoltam. A kép akapján Britaxnak a lábtartója úgy tűnik nekem mintha nem lehetne vízszintesbe hozni, jól látom?

Elég nagy a kupolájuk életben, jól védi a babát a naptől?

Egyébként a Graco trekko completto-val szemezek...

2015. aug. 17. 07:43
 5/7 anonim ***** válasza:

A Britaxnak nem lehet egyenesbe hozni,viszont alul megnyomva kicsit feljebb kerül.Hu bocsi de ezt nem tudtam értelmesebben megfogalmazni.De ez egyáltalán nem zavaró,mert nem lóg a gyerek lába mint az egyszerű sportkocsiknál hanem alá van támasztva.

Mennyi idősnek kellene?

2015. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja,a kupolája mind a 2- nek nagyon nagy és széles,a Britaxnak egy cipzárral még meg is lehet hosszabbítani,és a hátulját le lehet cipzárazni,és akkor ott egy szúnyogháló van,tehát nyáriasítható.

Mind a 2 nagyon tágas kocsi.

Nekem egy éves volt s fiam mikor az Abc- t vettem,de eü. okokból cseréltem le,mert ekkor még nem tudott stabilan ülni,feküdni meg már nem szeretett.

2015. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
10 hónapos babának.
2015. aug. 17. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!