Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen sportbabakocsi jó...

Milyen sportbabakocsi jó bkv-záshoz?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám, nekünk egy nagyon nagy masszív kocsink van, én csak traktornak hívom :) De lényeg a lényeg hogy nagyon megelégeltem már vele a budapesti tömegközlekedést meg hogy nem fér el sehol és 13 kg csak a kocsi.. Szóval lécci ajánljatok valami könnyen tolható kocsit. 30 ezret szánnánk rá, de használtam veszem és úgy olcsóbb. Most csak példát mondok, Hauck shoppert néztem ez olcsó és jónak néz ki.. Aki budapesti az mindenképp írjon köszi! :)
2015. aug. 22. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportbabakocsiban hogyan tudod fektetni a babát? Vízszintesig dönthető az ülése?
2015. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, persze olyanra gondoltam ami vízszintesig is dönthető hogy tudjon aludni.
2015. aug. 22. 17:51
 3/4 sandrachnologic ***** válasza:
Espiro magic 4 :) 3 kg a kicsi kb, konnyitett acelvazas. Meg a 4 eves 20 kilos gyerekek is beleferne, de nagyon picire is csukhato. 170fokig dontheto. En 3 honaposan beletettem a lanyunkat most nyaralaskor es szerette, de mi nem igazan hasznalunk babakocsit mert hordozok. A hordozas neked nem opcio? Sokkal kenzyelmesebb es nem kell a kovsival kinlodnod a jarmuveken...
2015. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megnézem. Hordozás egyelőre nem opció, nem szereti a hordozást.
2015. aug. 25. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!