Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudom sok ilyen jellegű...

Kery26 kérdése:

Tudom sok ilyen jellegű kérdés van már. Konkrét márka kellene Nekem! Panelban lakom, új típusú Suzuki Swift kocsink van. így milyen multifunkciós babakocsit ajánlatok? Az első lesz és nagyon tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kb 5 km-t futott Micralit Superlite-om eladó airflow mózessel, maxi cosi adapterrel. Hordozott babám van, így csak áll a járgány. Esernyőre csukható, 4,5 kg ülőrésszel együtt, uniszex színben. Minden úttipusra jó.
2015. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem amit az első írt. Nem akarom bántani, de az egy borzasztó ronda kocsi, legalábbis a sportrésze... gondolom jo ára is volt pluszban...
2015. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk fiat 500 van ami kisebb,mint egy swift. Nekünk ilyen babakocsink van [link]

Nagyon szeretjük,mert könnyű,kis helyen elfér mivel esernyőre csukható,még is tudjuk használni újszülött kortól a mózeskosara miatt. Most 1 éves a kislányom,és nem kell gondokodnunk hogy kisebbre csereljük,mert ez ugye egyben sport babakocsi is:)

Ajánlom

2015. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hozzászólásokat, megoldódott a probléma :) egy espiro vector air babakocsit vettünk, gyönyörű és nagyon kicsi kis járgány, persze ha a kis Manó nem szereti majd, mit sem ér...de majd kiderül :)
2015. szept. 10. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!