Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kell a felfújható kerek a...

Kell a felfújható kerek a baba kocsira?

Figyelt kérdés
Olyan kocsit néztem ki ami nem felfújható kerekű,de 20 ezerrel dragabbert van ugyanaz felfújható kerékkel.Melyiket ajánlana tok?
2015. okt. 24. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell rá!
2015. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk felfújható volt, talán egy kicsit rugalmasabb ezáltal. De ha a nem felfújható gumikerék, akkor nem hiszem hogy lenne nagy különbség.
2015. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ott sem mindegy a minőség. Láttam olyat, aminél oda volt írva, hogy defekttűrő. Nem ezzel a szóval, de kitértek erre, hogy bírja a strapát a gumi. Viszont szerintem ott figyelni kell arra, hogy ne álljon sokat a napon (értsd: ne tárold a teraszon naphosszat egész nyáron, ha odasüt a nap), mert hamarabb elöregedik a gumi. Ami pedig nem felfújható gumi kerék, az talán rondábban kopik. Ha lengéscsillapítós a babakocsi, akkor talán nem is fontos, hogy felfújható kerekű legyen.
2015. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk felfújható van de nem vennék többet. Nem győzzük javítani.
2015. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk felfújható van és semmi gond nincs vele :)
2015. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!