Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen márkájú multifunkciós...

Milyen márkájú multifunkciós babakocsit ajánlanatok 100 ezer körül? Max 110ezer.

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen drága babakocsik is vannak. Mit jelent az, hogy multifunkciós? Van benne kis hangszóró a babazenék lejátszásához? Vagy elektromos motorral megy? 110 ezer forint....
2015. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

A 100 ezres még nem is olyan sok, ennyibe a gagyi lengyel kocsik kerülnek. Egy igazán jó multifunkciós kocsi 150 felett, 200 ezer körül vannak. Képzeld, sok első gyerekes anyuka kiadja érte a pénzt, mert ma már divat.

Ez jó lehet Kérdező: [link]

2015. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

[link]

Nekem van egy ilyenem eladó, újszerű, még a kerekén ott vannak a gumiszőrök.

2015. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Gagyi lengyel kocsikról annyit,hogy a fiamnál Espiro Vector babakocsim volt, most a lányomnál Baby Design Lupo. Mindkettő nagyon szuper babakocsi. Újra megvenném bmelyiket.
2015. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mert a Baby Design Lupo egy kicsit jobb kategória a lengyel kocsik között. Ezért, ha babahordozóval akarod megvenni, akkor már 130 ezer körül mozog, mert az alap kocsi 100 ezer körül van, plusz a hordozó 30 ezer. Ennyit erről. 100 ezer körül, amiben minden benne van, hordozó is, azok elég silányak. Mondom úgy, hogy nekem is lengyel kocsim volt és mindennel együtt volt 90 ezer Ft 2 éve. Quatro márka, Elefániban kapható. Annyira nem volt rossz, de nem is a legjobb. A Lupo jobb, azt is nézegettem, de 130 ezerért nekem már sok lett volna, csak egy babakocsiért.

Vagy, ott vannak a Pierre Cardin multifunkciós kocsok 80-100 ezer körül. Hát, azoknak a mózesük elég silányak, azt sem ajánlom. Szóval tapasztalatból beszélek. Amik jobbak a lengyel kocsik közül is, azokhoz a hordozót már külön kell megvenni és azok is 30 ezer körül mozognak. De, a Kérdező max. 110 ezerért keres kocsi, ezért nem írtam a Lupot.

2015. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
54%

Laret Tako.

A 2in1 akciósan 128 körül, amihez jöhet még autós ülés +20.

[link]


Nagy, praktikus, kényelmes bármilyen terepviszonyra, minőségi anyagok, nem botorkálsz a széteső műanyag kerekekkel... Negatívumai pont ugyanezek: NAGY. Csak akkor válassz ilyet, ha NAGY autód van, amibe befér, illetve van időd megvárni az alacsonypadlós buszt :)

2015. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 -Jani- válasza:
38%
150-200 ezer Ft babakocsira????!!! Egy 20 éves Swift-et vagy F Astra kombit ajánlanék, abban nagyobb biztonságban van mint bármilyen babkocsiban, a hely is több benne, fűthető is, talán kényelmesebb is... :-)
2015. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
[link] nézz szét itt, mi innen rendeltünk. Nagyon meg vagyunk elégedve vele.
2015. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

graco evo trio


könnyű, és a hordozó is jó eredményt ért el az ADAC teszten

2015. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Bergon Camarello. Lengyel, de nagyon masszív kocsi, nagy kerekek, nagy mózes, Télre főleg ideális. Viszont nehéz kocsi,emelgetni, buszozni nem lehet vele ( ha ez szempont). A mostani árát nem tudom, de az Ázsia Centerben van a márkakereskedésük, ott a legolcsóbb. Nálunk már a második gyerek nyúzza és nem sok baja van. Javítani még semmit nem kellett rajta.
2015. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!